Tydzień pod żaglami na Mazurach

(1)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Rejs rozpoczyna się w niedzielę o godzinie 12:30 i kończy w sobotę o godz. 13 (6 nocy).

Lokalizacja

Mazury - Wilkasy, Resort Niegocin

Więcej informacji

Pogoda

Realizacja w miesiącach lipiec-sierpień. Z powodu niekorzystnych warunków pogodowych, rejs może zostać odwołany. Rezerwowany zostaje wtedy inny termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Strój dowolny, dopasowany do warunków pogodowych. Należy być przygotowanym na możliwość nagłego pogorszenia się warunków atmosferycznych. Proponujemy zabrać nakrycie głowy i okulary przeciwsłoneczne.

Wymagania

Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać zgodę rodziców/opiekunów. Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy. Warunkiem realizacji rejsu jest zabranie 4 osobowej grupy.

Informacje dodatkowe

Dzieci i młodzież do 18 roku życia mogą wziąć udział w rejsie w towarzystwie rodzica lub opiekuna. Osoba obdarowana sama organizuję wyżywienie. Koszty dodatkowe to opłaty portowe i sprzątanie.

Opinie (1)

2016-06-13

Cóż miałbym tu napisać, razem z kolegą i naszymi dziewczynami, chcieliśmy się wyluzować w zeszłe wakacje, w końcu po to się pracuje. Wzięliśmy tydzień wolnego, no i się nie zawiedliśmy, pomimo że pogoda nie dopisywała. Przy okazji doszlifowaliśmy trochę umiejętności, kumpel ma patenty, a mimo to i tak wiele się nauczył od naszego sternika. Polecam !

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Tydzień pod żaglami na Mazurach

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Tydzień pod żaglami na Mazurach. Rejs trwa 7 dni (6 noclegów) i realizowany jest nowoczesnymi jachtami. Atrakcja realizowana w max 6 osobowych grupach.

Komu podarować tydzień pod żaglami?

 • Miłośnikowi wypoczynku nad wodą
 • Osobie aktywnej, która chciałaby spróbować swoich sił w żeglarstwie
 • Każdemu, komu marzy się niezapomniana i pełna emocji przygoda

Tydzień pod żaglami – rejs po Mazurach

Tygodniowy rejs po Mazurach to niezapomniana i pełna emocji przygoda. Osoba obdarowana może aktywnie uczestniczyć w rejsie, ucząc się podstaw żeglarstwa lub opalać się i relaksować na pokładzie jachtu. Trasa rejsu obejmuje zwiedzanie najciekawszych portów, najlepszych tawern żeglarskich i najpiękniejszych dzikich bindug, na których odbywać się będą ogniska i śpiewanie szant przy akompaniamencie gitar. Uczestnicy rejsu nocują na jachcie, codziennie w innym miejscu. Rejs przeznaczony jest dla 1 osoby i realizowany jest w grupach pod przewodnictwem sternika. Atrakcja trwa od niedzieli, godziny 12:30 do soboty - godziny 13, rozpoczyna i kończy się w Wilkasach. Przez 6 dni osoba obdarowana będzie pływać po Wielkich Jeziorach Mazurskich. Do opłat dodatkowych należą: dojazd, opłaty portowe a także organizacja wyżywienia (także dla sternika).

Bezpieczeństwo

Rejs przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Przed przystąpieniem do realizacji uczestnicy zapoznają się z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi na jachcie. Nad bezpieczeństwem uczestników rejsu czuwają doświadczeni żeglarze. Rejsy realizowane są nowoczesnymi jachtami kabinowymi typu: Tango 780 Sport, Antila, Joker czy Twister. Jachty wyposażone są w komplet środków ratunkowych. Osoba obdarowana podczas atrakcji podlega pod ubezpieczenie NNW.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Pozwala spełnić marzenie o rejsie pod żaglami
 • Stwarza okazję do opanowania podstaw żeglarstwa, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności
 • Dostarcza niezapomnianych emocji i może dać początek nowej pasji 
Czytaj więcej

Realizacja

Cena: 1 099 zł

Opcja BEZ ENDU
109,90 zł

Wykonawca:

Essentiel Szekla
Essentiel Szekla

Opinie w Google:

4.9 wynik z 8 ocen
 • Marcin Damek
  Marcin Damek

  Bardzo polecam szkołę Szekla! Profesjonalne i pełne zaangażowania podejście. Szczególnie polecam instruktora Kefira (Kamila) za cierpliwość, sposób przekazywania wiedzy, humor i wiele cennych wskazówek dotyczących żeglowania. Spędziliśmy bardzo dużo czasu żeglując i dzięki jego podejściu wszyscy z jachtu zdaliśmy egzamin na patent.

 • Karolina Ludzinska
  Karolina Ludzinska

  Dziękuję za cudownie spędzony czas. Profesjonalna i przyjacielska kadra, przemiła atmosfera i świetni ludzie, a wszystko ukoronowane zdanymi egzaminami. Polecam z całego serca i sama też wrócę. ❤

 • Wojciech Talarczyk
  Wojciech Talarczyk

  Krótkie podsumowanie tygodniowego kursu żeglarskiego. Instruktorzy- zaangażowani, gotowi udzielać praktycznych porad. Komandor - spinający wielozałogowy rejs w jedną całość. Szefostwo- osobiście obserwujące wyniki szkolenia. Do tego Mazury z akwenem jezior Mamry i Dargin. Kto się przyłoży ma wielkie szanse uzyskać patent. Do tego zapewniony oddech od codziennych spraw.

 • Krzysztof k
  Krzysztof k

  Jak zawsze są plusy i minusy ale szkołę Szekla naprawdę polecam. Super jest to że na egzaminie nie wprowadzają niepotrzebnego stresu wśród kursantów. Podziękowania dla Mateusza, Komandora i Pana egzaminatora.

 • Ania Chrzanowska
  Ania Chrzanowska

  Wspanialy poczatek przygody z zeglarstwem. Bardzo polecam intensywny, tygodniowy kurs dla doroslych, zwlaszcza ze sternikiem Wojtkiem, ktory z pasja odpowiadal na nasze pytania i dawal z siebie wszystko, aby przekazac nam jak najwiecej wiedzy w praktyce. Ostatecznie cala zaloga opuscila Mazury z patentami i dobrymi wspomnieniami :)

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny

P0000449