Trzy Stadiony – wycieczka po Warszawie

(8)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Wycieczka trwa ok. 1-1,5 godziny.

Lokalizacja

ul. Sobieskiego 102A, Warszawa (miejsce rozpoczęcia wycieczki)

Więcej informacji

Pogoda

W przypadku obfitych opadów wycieczka może zostać zrealizowana Jeep'em Wranglerem.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba (lub osoby) obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Dowolny, dostosowany do pogody. Organizator zapewnia kask, gogle i dodatkowe okrycie na wypadek chłodu lub niespodziewanego deszczu.

Wymagania

Minimalny wiek to 7 lat. Osoby do 15 roku życia odbywają podróż pod opieką rodzica, a powyżej za jego zgodą. Maksymalna waga pasażera za kierowcą to 90 kg, w koszu bez ograniczeń. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

Informacje dodatkowe

Podczas 2-godzinnej wycieczki nie będzie możliwe zwiedzanie obiektów w środku. Istnieje możliwość zakończenia trasy pod wybraną atrakcją turystyczną, co należy zgłosić kierowcy przed rozpoczęciem wycieczki.

Opinie (8)

2021-04-22

Prezent otrzymałem od swojej zony i zdecydowanie polecam! Wycieczka bardzo ciekawa i dzieki niej moglem lepiej poznać Warszawę :)

2021-04-19

Bardzo fajna wycieczka, żona była zadowolona z atrakcji ;)

2021-04-12

Kupiłam wycieczkę po Warszawie trzy stadiony dla syna i męża, ponieważ nasz syn jest miłośnikiem piłki nożnej. Był przeszczęśliwa, naprawdę oryginalny prezent który łączy w sobie i zdobycie nowej wiedzy i spędzenie miło czasu. Polecam

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Trzy Stadiony – wycieczka po Warszawie

FAQ

01.07.2020

Czy kierowca pełni również funkcję przewodnika i opowiada o zabytkach po drodze?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam, przejażdżka pozwoli na obejrzenie Traktu Królewskiego i Placu Piłsudskiego, okolice Zamku Królewskiego i Starego Miasta, Stadionu Klubu Polonia Warszawa. Uczestnicy przekroczą rzekę obok Cerkwi św. Marii Magdaleny, zjadą nad Wisłę, skąd zmierzać będą na Stadion Narodowy. Ostatni punkt programu to stadion największego klubu piłkarskiego stolicy – Legia Warszawa. Jest to atrakcja w której uczestnicy mogą zobaczyć Warszawa w wyjątkowej perspektywie. Podczas jazdy motocyklem nie ma możliwości prowadzenia funkcji przewodnika, informację o zabytkach możemy uzyskać podczas postojów. 

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Wycieczka zabytkowym motocyklem po Warszawie dla 1 lub 2 osób. Podczas przejażdżki uczestnicy będą mogli zobaczyć warszawskie stadiony piłkarskie. Zwiedzanie trwa ok. 1-1,5 godziny.

Komu podarować wycieczkę po Warszawie?

  • Miłośnikowi piłki nożnej
  • Każdemu, kto nie miał okazji zawitać do stolicy
  • Przyjacielowi, który interesuje się motoryzacją

Trzy Stadiony – wycieczka po Warszawie

Trzy Stadiony to program wycieczki po Warszawie przygotowany specjalnie z myślą o prawdziwych fanach piłki nożnej. Uczestnicy wycieczki będą mogli podziwiać warszawskie stadiony piłkarskie z wyjątkowej perspektywy – zabytkowego motocykla z czasów II Wojny Światowej. W zwiedzaniu mogą uczestniczyć maksymalnie 2 osoby, z których jedna pokona podróż w koszu motocykla, zaś druga jako jego pasażer. W czasie przejażdżki przewodnik będzie robił postoje, by móc wykonać pamiątkowe zdjęcia i filmy. Wycieczka trwa ok. 1-1,5 godziny.

Trasa wycieczki

Przejażdżka obiera początkowo trasę Traktu Królewskiego do Placu Piłsudskiego, gdzie będzie można się przyjrzeć okolicom Zamku Królewskiego i Starego Miasta. Następnie przewodnik skieruje się w stronę Żoliborza, skąd poprowadzi na Stadion Klubu Polonia Warszawa. Dalej uczestnicy przekroczą rzekę obok Cerkwi św. Marii Magdaleny, zjadą nad Wisłę, skąd zmierzać będą na Stadion Narodowy. Ostatni punkt programu to stadion największego klubu piłkarskiego stolicy – Legia Warszawa.

Visit Warsaw with Us

Visit Warsaw with Us to wyjątkowa propozycja alternatywnej podróży po Warszawie i jej okolicach jako pasażer motocykla. Atrakcja łączy możliwość zwiedzania pięknych zakątków stolicy z z przeżyciem jedynej w swoim rodzaju przyjemności z jazdy zabytkowym motocyklem z koszem, za którego sterami zasiadają doświadczeni motocykliści. Zupełnie nowe odczucia z pozycji w koszu motocykla lub jako pasażer na motorze nie mają porównania do innych form zwiedzania. Tętniące życiem miasto i jego urokliwe miejsca są niemal na wyciągnięcie ręki.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Zachwyci każdego kibica piłki nożnej
  • Jest oryginalną formą zwiedzania stolicy
  • To okazja, by przeżyć niecodzienną przygodę
Czytaj więcej

Realizacja

Warszawa  - kliknij żeby zmienić

Warszawa   (zmień)

Cena:

Ilość osób:  1 osoba

Cena: 230 zł

Opcja BEZ ENDU
23 zł

Wykonawca:

Visit Warsaw with US

Opinie w Google:

2.5 wynik z 22 ocen

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny