Trening biegowy – miesięczny plan treningowy – Warszawa

1
175

Miesięczny plan treningowy to propozycja skierowana do osób, które lubią aktywnie spędzać czas wolny. Wiele osób często stawia sobie za cel systematyczne treningi biegowe. Niestety, założenie to kończy się niekiedy fiaskiem. Brak profesjonalnego treningu wpływa na fakt, że to co robimy wydaje się być bezskuteczne. Biegi są wciąż dla nas meczące, nie poprawiamy swoich wyników czasowych. Gdy efekty nie są widoczne, tracimy motywację do dalszego działania. To wszystko jest wynikiem braku profesjonalnego podejścia. Miesięczny plan treningowy sprawi, że każdy zobaczy wyniki swojej ciężkiej pracy nad własnym ciałem oraz jego kondycją. Zostaniesz otoczony opieką profesjonalnego instruktora, który zbada Twoją kondycję fizyczną oraz sprawdzi Twoje możliwości. Na podstawie analizy Twojej sylwetki, stanu zdrowotnego i oczekiwań zostanie opracowany indywidualny plan treningowy. Z pewnością otrzymasz wskazówki odnośnie stroju do biegania, w którym będziesz czuł się komfortowo. Rzetelne wykonywanie ułożonego programu biegowego sprawi, że już po pewnym czasie sam dostrzeżesz efekty. Oferta prezentowa „Trening biegowy – miesięczny plan treningowy” to idealna propozycja zarówno dla amatorów jak i dla osób, które swoją przygodę z bieganiem rozpoczęły już jakiś czas temu. Można odkryć nowe hobby, sprawić, że poranny trening będzie nieodłączną częścią każdego dnia, bądź rozwinąć swoje umiejętności tak, aby osiągać kolejne cele. Kto wie? Może już niedługo to właśnie Ty staniesz się zwycięzcą maratonu biegowego!

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4/5

Warto wiedzieć

14 dni
na zwrot prezentu

365 dni
na realizację
darmowa
dostawa

darmowa
wymiana prezentu
gwarancja
ceny

96%
trafionych prezentów

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Dla Niego

Kup w zestawie 43 lokalizacje

PrezentMarzeń - Dla Niego169 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  Plan treningowy opracowany jest na okres 1 miesiąca.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Plan treningowy opracowywany jest wyłącznie dla osoby posiadającej wykupiony voucher.

 • Obowiązujący strój

  Podczas treningów biegowych zalecany strój sportowy, adekwatny do pory roku i warunków pogodowych.

 • Wymagania

  Przed realizacją vouchera konieczny jest wcześniejszy kontakt telefoniczny.

 • Informacje dodatkowe

  Wymagany kontakt mailowy bądź telefoniczny z osobą zainteresowaną w celu dobrania odpowiednich obciążeń treningowych.

#Krysia_zoo

Plan świetnie ułożony, nie przemęczam się, ale czuję efekty :) dostosowany do mojej kondycji fizycznej, ogólnie super :)

#Teodor Machulski

Bieganie jest dla mnie sposobem na rozładowanie stresu. Jakoś nigdy wcześniej nie wczuwałem się w plany treningowe, czy specjalne techniki. Moja żona sprawiła mi ten prezent i bardzo się cieszę. Teraz mam wszystko świetnie zorganizowane i zaplanowane :)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności