Szkolenie wstępne na pilota motolotni

Szkolenie wstępne na pilota motolotni realizowane w profesjonalnych ośrodkach lotniczych. Kurs składa się z części teoretycznej i praktycznej. Czas trwania uzależniony jest od lokalizacji i wybranego wariantu.

Komu podarować lot szkoleniowy motolotnią?

  • Osobie, która marzy, by samodzielnie pilotować statek powietrzny
  • Miłośnikowi lotnictwa, który chciałby zgłębić swoją wiedzę na temat motolotni
  • Każdemu, kto lubi podejmować pełne adrenaliny wyzwania

Szkolenie na pilota motolotni

Szkolenie wstępne na pilota motolotni to wyjątkowe doświadczenie, a przede wszystkim spełnienie marzeń każdego, kto marzył, by sprawdzić się w roli pilota statku powietrznego. Szkolenie podzielone zostało na dwie części: teoretyczną oraz praktyczną. Podczas pierwszej części osoba obdarowana zostanie zapoznana z budową motolotni, ogólnymi zasadami lotu i ich wykonywaniem oraz nauczy się korzystać z pokładowych urządzeń. Dzięki takiemu przygotowaniu uczestnik szkolenia będzie gotowy do samodzielnego sterowania motolotnią pod kontrolą instruktora. Szkolenie stwarza również możliwość posłuchania rzeczywistej lotniczej komunikacji radiowej.

Motolotnia

Motolotnia to rodzaj ultralekkiego statku powietrznego składającego się ze skrzydła i podwieszonego do niego wózka. Statek mieści dwie osoby: pilota i pasażera. Motolotnia jest bezpiecznym statkiem powietrznym, który nawet po wyłączeniu silnika swobodnie szybuje i miękko ląduje. Przed startem uczestnik otrzyma kask i zostanie zapięty pasami bezpieczeństwa.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Jest spełnieniem marzeń o lataniu
  • To okazja do przeżycia emocjonującej przygody
  • To prezent, którego realizacja na długo zapisze się w pamięci

 

Czytaj więcej

Kup przez telefon

Localizations

Gorzów Wielkopolski 479 zł Łeba 479 zł

MAPA DOSTĘPNYCH LOKALIZACJI

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł