Stwórz własny planer

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Czas realizacji gotowego planera wynosi do 14 dni roboczych.

Lokalizacja

Usługa realizowana online. Dostawa gotowego planera za pośrednictwem kuriera.

Więcej informacji

Pogoda

Nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera.

Wariant

Lady Planer

Opinie (5)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-15

Stworzenie własnego planera podarowalam swojej siostrze,która uwielbia wszystko skrupulatnie planować i był to strzał w dziesiątke! Była z niego bardzo zadowolona, przepięknie wykonany!

2021-04-01

super prezent, każdy na pewno ucieszy się ze spersonalizowanego planera, jak dla mnie idealny traf ;)

2021-03-29

Nigdzie nie było tego czego szukała moja siostra. Ona zawsze perfekcjonista i organizatorka wszystkiego. Planer to idealny prezent jaki mógł się jej trafić. W końcu stworzyła coś co ma wszystko :D

Dodaj Opinię

Stwórz własny planer

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Voucher na personalizowany planer, który pozwoli osobie obdarowanej stworzyć niepowtarzalny planer, dopasowany do indywidualnych preferencji. Osoba obdarowana projektuje planer na stronie wykonawcy, gdzie wskazuje też adres do wysyłki. Cena prezentu zawiera już koszty przesyłki gotowego planera do Klienta.

Komu podarować planer?

 • osobie zapracowanej, która często musi pamiętać o wielu rzeczach na raz
 • osobie, której zdarza się zapominać o ważnych zadaniach i terminach
 • każdemu, kto chciałby być lepiej zorganizowany i bardziej efektywnie planować swój czas

Stwórz własny planer

Stwórz własny planer to doskonały pomysł na prezent dla osób zapracowanych, które muszą pamiętać o wielu sprawach i terminach na raz, ale też dla tych, którzy mają problem z organizacją i chcieliby nad tym popracować. W ofercie dostępne są różne rodzaje planerów. Każdy z nich pozwala stworzyć swoją własną, niepowtarzalną okładkę, wybrać datę rozpoczęcia planera oraz układ dni odpowiadający stylowi życia. Dodatkowo do planera można dodać ważne wydarzenia oraz dobrać moduły dodatkowe (w przypadku planera szkolnego może to być np. specjalny moduł dla maturzystów). W zestawie z gotowym planerem osoba obdarowana otrzyma również długopis, zakładkę, gradientowe naklejki oraz zniżkę na kolejne zakupy w Lady Planer.

Lady Planer

Skomponuj planer, który będzie idealnie pasował do Ciebie. Stwórz swoją własną, niepowtarzalną okładkę. Wybierz datę rozpoczęcia planera i układ dni, który najlepiej odpowiada Twojemu stylowi życia. Dodaj wewnątrz ważne wydarzenia i dobierz moduły dodatkowe, których potrzebujesz, żeby jeszcze lepiej spersonalizować swój idealny planer.

Man Planer

Skomponuj idealny planer, pasujący do Ciebie. Stwórz własną, niepowtarzalną okładkę. Wskaż datę rozpoczęcia planera. Wybierz układ dni odpowiadający Twojemu stylowi życia. Dodaj wewnątrz swoje ważne wydarzenia. Dobierz moduły dodatkowe, których potrzebujesz. Teraz to planer dopasowuje się do Ciebie, nie odwrotnie.

Student Planer

Tegoroczna edycja to połączenie stylu i miłości do środowiska. Klasyczny layout i ekologiczne materiały to mieszanka, która totalnie zawróciła nam w głowie! Wprowadziliśmy też kilka zmian, które ułatwią skomponowanie idealnego planera i udoskonalą codzienną organizację.

School Planer

Ten planer jest taki, jak Ty - niepowtarzalny! Dopasuj go do swojego stylu życia, sposobu nauki, przyzwyczajeń i innych rzeczy, które sprawiają Ci radość. Ekologiczne materiały, stylowe wnętrze oraz mnóstwo przydatnych modułów do wyboru. A to wszystko zamknięte w okładce dokładnie takiej, jak chcesz.

Planer ciążowy

Planer dzienny na cały okres ciąży, który zawiera m.in:

 • 9 miesięcy ciąży podzielone na trymestry, tygodnie i dni;
 • bezdatownik - z łatwością dopasujesz go do swojej ciąży;
 • w każdym dniu: jedzenie i suplementy, samopoczucie, sen, apetyt, spędzanie czasu, a także miejsce do wpisania wartych zapamiętania wydarzeń;
 • w każdym nowym tygodniu ciąży dowiesz się, jakiej wielkości jest Twój maluszek;
 • zaplanujesz w nim wizyty i badania lekarskie, spotkania w szkole rodzenia, zakupy wyprawki do szpitala, przyjęcie baby shower, sporządzisz plan porodu, wybierzesz najpiękniejsze imię i skontrolujesz swoje pomiary;
 • zawiera przydatne, gotowe do wypełnienia karty monitorowania ruchów dziecka.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • pozwala stworzyć planer idealnie dopasowany do swoich potrzeb
 • pomaga zadbać o lepszą organizację czasu
 • ułatwia realizację zaplanowanych celów

Realizacja

Lady Planer Martyna Godlewska

Zobacz więcej prezentów tego wykonawcy

Polecamy ten prezent na:

Wariant:  Lady Planer

Cena: 150 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto