Nauka strzelania na strzelnicy – Lubin

(5)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Zajęcia trwają ok. 45 minut.

Lokalizacja

Strzelnica Glauberyt, Trzebnice 18-19, Chocianów (ok. 17 km od Lubina)

Więcej informacji

Pogoda

Prezent realizowany na otwartej strzelnicy. Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację atrakcji. Wówczas rezerwowany jest inny dogodny termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą przyglądać się realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów strój.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera i rezerwacja z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekunów lub wymagana jest ich obecność. Bezwzględny zakaz uczestnictwa pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Pakiet obejmuje wynajęcie toru, tarcze, opiekę instruktora, 10 strzałów z amunicji 9mm (Walther P99 lub Glock 17), 10 strzałów z AK47, 5 strzałów z karabinu AR15, 5 strzałów ze strzelby Mossberg lub UZKON Tactical. Na miejscu można dokupić amunicję.

Opinie (5)

2021-04-08

super pomysł na prezent. mój chłopak był bardzo zadowolony

2021-03-30

Kupiłem dziewczynie na urodziny z nadzieją, że następnym razem będziemy mogli pójść sobie razem na bardziej zaawansowaną strzelnicę. Widać postęp, a dziewczyna zadowolona

2020-09-30

Bardzo dobry prezent na 18 urodziny :D

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Nauka strzelania na strzelnicy – Lubin

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Nauka strzelania na otwartej strzelnicy dla 1 lub 2 osób w miejscowości Trzebnice, oddalonej o ok. 17 km od Lubina. Uczestnik odda pod okiem instruktora w sumie 30 strzałów z różnych rodzajów broni. Lekcja strzelania trwa ok. 45 minut.

Komu podarować strzelanie na strzelnicy?

  • Bliskiej osobie, która lubi aktywnie spędzać czas
  • Parze, która lubi ekstremalne wyzwania
  • Miłośnikowi adrenaliny, który chciałby nauczyć się strzelać

Strzelanie na strzelnicy

Zajęcia na strzelnicy to doskonała okazja, by spróbować swoich sił w strzelaniu w bezpiecznych warunkach. Lekcja strzelania przeznaczona jest dla 1 lub 2 osób i trwa ok. 45 minut. Zajęcia prowadzi wykwalifikowany instruktor, który w pierwszej kolejności przedstawi teoretyczne aspekty strzelania: zasady bezpieczeństwa, ładowanie i rozładowanie magazynku, obsługa broni i przyjmowanie postawy strzeleckiej. W części praktycznej osoba obdarowana wyceluje do tarczy pod nadzorem instruktora z kilku rodzajów broni, oddając łącznie 30 strzałów. Pakiet obejmuje 10 strzałów z amunicji 9mm (Walther P99 lub Glock 17), 10 strzałów z AK47, 5 strzałów z karabinu AR15 oraz 5 strzałów ze strzelby Mossberg lub UZKON Tactica dla każdego uczestnika.

O strzelnicy

Strzelnica Klubu Strzeleckiego Glauberyt to świetnie wyposażony obiekt, w którym zajęcia prowadzą najlepsi instruktorzy strzelania. Ich doświadczenie, wiedza i pasja do strzelania, gwarantują bezpieczną i efektywną naukę. Strzelnica Glauberyt oddaje do dyspozycji szeroki wybór broni oraz profesjonalne stanowiska strzeleckie na otwartej przestrzeni. To doskonałe miejsce na pierwsze zapoznanie z bronią jak również udoskonalenie swoich umiejętności strzeleckich.


W trosce o bezpieczeństwo uczestnika i innych osób przebywających na strzelnicy, zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności podczas strzelania, przenoszenia broni i poruszania się po terenie strzelnicy.

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnik zostanie zapoznany na początku zajęć i którego ma obowiązek bezwzględnie przestrzegać.

Przebywanie na terenie strzelnicy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest zabronione.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Za bezpieczeństwo w czasie zajęć odpowiada instruktor prowadzący strzelanie, a uczestnik zobowiązany jest stosować się do wydawanych przez niego komend i poleceń.

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma nauszniki ochronne bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Uczestnik, który nie stosuje się do poleceń prowadzącego strzelanie bądź nie przestrzega regulaminu, dla dobra własnego i innych osób korzystających ze strzelnicy, podlega natychmiastowemu usunięciu z terenu obiektu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Pozwala spróbować swoich sił w strzelaniu
  • Jest źródłem ogromnej dawki adrenaliny i niezapomnianych emocji
  • Strzelanie może okazać się początkiem nowego hobby
Czytaj więcej