Stara i Nowa Praga – wycieczka po Warszawie

(6)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Czas trwania

Wycieczka trwa ok. 2 godziny.

Lokalizacja

ul. Sobieskiego 102A, Warszawa (miejsce rozpoczęcia wycieczki)

Więcej informacji

Pogoda

W przypadku obfitych opadów wycieczka może zostać zrealizowana Jeep'em Wranglerem.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba (lub osoby) obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Dowolny, dostosowany do pogody. Organizator zapewnia kask, gogle i dodatkowe okrycie na wypadek chłodu lub niespodziewanego deszczu.

Wymagania

Minimalny wiek to 7 lat. Osoby do 15 roku życia odbywają podróż pod opieką rodzica, a powyżej za jego zgodą. Maksymalna waga pasażera za kierowcą to 90 kg, w koszu bez ograniczeń. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

Informacje dodatkowe

Podczas 2-godzinnej wycieczki nie będzie możliwe zwiedzanie obiektów w środku. Istnieje możliwość zakończenia trasy pod wybraną atrakcją turystyczną, co należy zgłosić kierowcy przed rozpoczęciem wycieczki.

Opinie (6)

2021-04-15

Mój tata nie dość że bardzo lubi motocykle to jeszcze interesuje się zwiedzaniem ciekawych miejsc. Więc na urodziny podarowałam mu wycieczkę po starej i nowej pradze, był pozytywnie zaskoczony i ucieszył się z tak oryginalnego prezentu.

2021-04-09

Bardzo ciekawa wycieczka, byłam z mężem i polecamy ;)

2021-03-31

Świetny prezent, zawsze chciałam z mężem dokładniej zwiedzić Warszawę więc zdecydowaliśmy się na zakup tego vouchera. To był bardzo trafiony zakup ;)

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Stara i Nowa Praga – wycieczka po Warszawie

FAQ

16.09.2020

Czy obdarowany może poprowadzić sam motocykl ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Nie, za sterami zasiadają tylko doświadczeni motocykliści.

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Zwiedzanie Starej i Nowej Pragi, jednych z najbardziej znamiennych historycznie dzielnic Warszawy zabytkowym motocyklem. Wycieczka trwa 2 godziny i przeznaczona jest w zależności od wybranej opcji dla 1 lub 2 osób.

Komu podarować wycieczkę po Warszawie?

  • Każdemu, kto ceni sobie historię
  • Przyjaciółce, która przyjeżdża w odwiedziny do Warszawy, by wspólnie bliżej móc poznać miasto
  • Miłośnikom motocyklowych wypraw

Stara i Nowa Praga – wycieczka po Warszawie

Warszawa to szczególnie piękne miasto, które skrywa wspaniałą historię. Stara i Nowa Praga to dzielnice, obok których nie można przejść obojętnie znajdując się w stolicy. Wycieczka zabytkowym motocyklem po Warszawie to świetna okazja, by bliżej przyjrzeć się historycznym zakątkom miasta. Zwiedzanie przeznaczone jest dla 1 lub 2 osób. W przypadku drugiej opcji, jedna zasiada na miejscu pasażera, zaś druga w koszu motocykla. Wycieczka trwa ok. 2 godziny. W czasie drogi przewodnik zatrzymuje się, by uczestnicy wyprawy mogli wykonać pamiątkowe zdjęcia lub filmy.

Trasa wycieczki

Trasa wiedzie przez Trakt Królewski do Placu Piłsudskiego. Po drodze podziwiać będzie można okolice Zamku Królewskiego i Starego Miasta. Następnie przekroczona zostanie rzeka obok Cerkwi św. Marii Magdaleny. Dalej przewodnik zjedzie nad Wisłę na plażę w samym centrum stolicy, gdzie zaprezentuje Stadion Narodowy i inne kultowe miejsca na Nowej Pradze. Możliwy jest również krótki off-road nad Wisłą.

Visit Warsaw with Us

Visit Warsaw with Us to wyjątkowa propozycja alternatywnej podróży po Warszawie i jej okolicach jako pasażer motocykla. Atrakcja łączy możliwość zwiedzania pięknych zakątków stolicy z z przeżyciem jedynej w swoim rodzaju przyjemności z jazdy zabytkowym motocyklem z koszem, za którego sterami zasiadają doświadczeni motocykliści. Zupełnie nowe odczucia z pozycji w koszu motocykla lub jako pasażer na motorze nie mają porównania do innych form zwiedzania. Tętniące życiem miasto i jego urokliwe miejsca są niemal na wyciągnięcie ręki.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Jest oryginalną formą zwiedzania
  • To okazja, by bliżej poznać historię kraju
  • To niezapomniane przeżycie, które na długo zapisze się w pamięci
Czytaj więcej

Realizacja

Warszawa  - kliknij żeby zmienić

Warszawa   (zmień)

Cena:

Ilość osób:  1 osoba

Cena: 246 zł

Opcja BEZ ENDU
24,60 zł

Wykonawca:

Visit Warsaw with US

Opinie w Google:

2.5 wynik z 22 ocen

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny