Rajdowy Trening Subaru we Wrocławiu

 

Rajdowa Szkoła Subaru to prezent o jakim marzy każdy miłośnik rajdów WRC. Przekonaj się na własnej skórze, jakie emocje daje ponad 300 konny Subaru Impreza STI Type RA. Dysponuje on momentem obrotowym na poziomie 355 Nm. Dzięki tym specyfikacjom, jak i krótkiej skrzyni biegów, rozpędza się do 100 Km/h w 4,5 s. Jazda takim Subaru to czysta przyjemność.
 
Szkolenie przebiega na profesjonalnie przygotowanym torze Redeco ul. Rakietowa 39, niecałe 8 km od centrum Wrocławia. Na tym torze będziemy mogli sprawdzić wszystkie możliwości Subaru. Dowiesz się jak dobrze wykonać “beczkę”, jak wchodzić w zakręt, by nie stracić prędkości. Nauczysz się wykorzystywać system DCCD, w kontrolowanych poślizgach. Tego wszystkiego dowiesz się w praktyce u boku profesjonalnych instruktorów sportowej jazdy. Przekażą Ci wiedzę, dzięki której Twoje czasy na torze będą sprawiały podziw wśród znajomych. Nie możesz przegapić tej szansy poskromienia światowej rangi ikony WRC.
 

 

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Poznań 995 zł

Ocena atrakcji

5/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Tor Rakietowa

 • Czas trwania

  Prezent Rajdowy Trening Jazdy Samochodem Rajdowym trwa około 1,5 h. Cześć teoretyczna: 10-20 min. Cześć praktyczna: 60 min Końcowe omówienie szkolenia: 15 min.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów śniegu termin realizacji może ulec zmianie.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą obserwowały realizację prezentu.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów. Podczas realizacji uczestnik wyposażony zostanie w balaklawę, kask.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Prawo jazdy kat. B.

 • Informacje dodatkowe

  Treningi rajdowe realizowane są na torze Redeco 1-2 razy w miesiącu.

#JAro

Dostałem od żony. Prezent trafiony, a ja zadowolony! Na prawdę warto zainwestować parę złotych, żeby uszczęśliwić kogoś bądź siebie! Można wiele wynieść z takiego kursu. Polecam wszystkim którzy kochają samochody! Leci pięć gwiazdek ;)

#Artek

Jestem ze Szczecina, ale w tym roku miałem okazję brać udział w szkoleniu we Wrocławiu. Byłem bardzo zadowolony-profesjonalne podejście (również po stronie serwisu), tor bardzo dobrze przygotowany, nastawienie i zaangażowanie instruktora też o.k. Z chęcią zafundowałbym takie szkolenie żonie, ale w Szczecinie nic takiego chyba nie działa.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności