Przygoda w parku linowym dla dzieci w Spychowie

(4)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Około 60 minut w zależności od umiejętności wspinaczki. Prezent obejmuje jednorazowe przejście trasy.

Lokalizacja

Spychowo, ul. Juranda 28 (dojazd ok. 28 km)

Więcej informacji

Pogoda

Prezent realizowany jest od maja do września. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące.

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe. Prosimy zabrać ze sobą rękawice.

Wymagania

Minimalny wiek osoby obdarowanej to 3 lat. Wymagana jest obecność opiekuna podczas przeżycia. Uczestnik z rękami wyciągniętymi do góry musi mieć minimalnie 115 cm.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje przejście trasą dziecięcą parku linowego z pośród dostępnych (czerwona, żółta). Uczestnik zabiera ze sobą voucher rezerwacyjny.

Opinie (4)

2021-04-19

synek był bardzo zadowolony, na pewno powtózymy tą atrakcję

2021-03-31

Syn dostał od nas na urodziny voucher, był bardzo zadowolony i już nie może się doczekać kolejnego razu.

2020-07-09

Bardzo wymagająca ale i efektywna atrakcja. Dostałem od mamy zupełnie bez okazji i muszę powiedzieć, że zdrowo się zmęczyłem. Polecam

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Przygoda w parku linowym dla dzieci w Spychowie

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Przygoda w parku linowym dla dzieci obejmuje jednorazowe przejście wybranej trasy. Dziecko podczas atrakcji jest pod opieką rodzica i instruktora.

Komu podarować wstęp do parku linowego?

 • Dziecku jako oryginalny prezent
 • Małemu człowiekowi, który uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu
 • Aktywnemu dziecku, które nie boi się wysokości

Park linowy

Do dyspozycji żądnych przygód odkrywców oddana zostanie 1 z 2 tras. Trasa żółta dla pociech od lat 3, zaprojektowana tak, że wszystkie przeszkody są zabezpieczone siatkami zapobiegającymi wypadnięciu dzieci, a sposób wykonania nie pozwala na żadne kontuzje. Jest to kolorowy szlak, składający się z 10 przeszkód, dodatkowo zakończony zjeżdżalnią. W skład drugiej trasy (Trasa czerwona), która jest przeznaczona dla trochę starszych dzieci, wchodzi 14 przeszkód, między innymi 2 tyrolki, zjazd na talerzu, kładki, siatki, trapezy, czy most birmański. Każda z tras pozwoli w ciekawy i bezpieczny sposób spędzić wolny czas na świeżym powietrzu podczas wspaniałej zabawy.

Bezpieczeństwo

Park spełnia wszystkie bezwzględne wymogi bezpieczeństwa. Instruktorzy są osobami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w branży wspinaczkowej, oraz kaskaderskiej. Cały sprzęt używany w Parku Linowym jest certyfikowany, oraz niejednokrotnie sprawdzony. Mimo trudności – trasy są jak najbardziej bezpieczne, tak by możliwe było podniesienie adrenaliny – jednak w warunkach kontrolowanych. Podczas atrakcji do dyspozycji uczestników są instruktorzy, którzy czuwają nad jej przebiegiem.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Wręczasz gotowy prezent w formie przeżyć
 • Stwarzasz możliwość aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu
 • Przygoda w parku linowym to niezapomniana przygoda, która na długo pozostanie w pamięci
 • Zabawa w parku to idealna okazja do spędzenia czasu wspólniew z dzieckiem
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Szczytno  - kliknij żeby zmienić

Szczytno   (zmień)

Cena:

Cena: 35 zł

Opcja BEZ ENDU
3,50 zł

Wykonawca:

Eko-Stanica
Eko-Stanica

Opinie w Google:

3.9 wynik z 436 ocen
 • M. Tuna.M
  M. Tuna.M

  Park linowy fajna zabawa

 • Dagmara Nowakowska
  Dagmara Nowakowska

  Świetne miejsce na aktywny wypoczynek 😉warunki typowe dla Mazur nie jest to 5 gwiazdkowy hotel ale jest wszystko czego potrzeba do spędzenia świetnie czasu . Kajakiem można popływać super trasami , wokół lasy cudowne do spacerów i jazdy rowerem

 • Hersylia Czernicka
  Hersylia Czernicka

  Ośrodek mocno średni, domki malutkie, ledwo się człowiek mieści i ciągle uderza w głowę, nie ma ogrzewania. Łóżka twarde, czuć deski wrzynające się w kręgosłup całą noc. Stan toalet i pryszniców tragiczna, wszędzie brudno, grzyb i pająki. Gorąca woda dostępna tylko 8-10 i 19-21, to jakiś żart. Restauracja okropna, już nawet nie będę komentować. Pod koniec pobytu właściciel przekonujący do wystawienia dobrej opinii, bo przecież standard 5-gwiazdkowy. Jednak plusem jest dostęp do jeziora, tanie kajaki, park linowy, dostępny grill i przepiękna okolica.

 • Paweł Dąbkowski
  Paweł Dąbkowski

  Mazurski klimat miejsce oddaje w całości. Spokoj, przyjazna atmosfera oraz czystosc na terenie ośrodka zapadają w pamięci - tak samo jak obsługa, ktora przechowala i oddala pozostawione w ośrodku rzeczy. Dziekujemy i do zobaczenia 😉

 • Mirela Dyrda
  Mirela Dyrda

  Bardzo przyjemne miejsce, można cudownie odpocząć od zgiełku miasta. Piękne krajobrazy, dzika przyroda dookoła, dużo form rozrywek do wyboru. Poza sezonem problemem może być brak ogrzewania, ale z recepcji można wziąć koce. Są też małe grille. Niczego nam nie brakowało, idealne miejsce na majówkę czy weekendowy city break.

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny

P0000490