Przygoda w parku linowym dla dwojga – Krynica-Zdrój

Wyruszcie na ekscytującą przygodę, pełną odkryć i wrażeń, podziwiając malowniczą przyrodę urokliwej Jaworzyny. Ruchome belki, pal buszmena, palisady, skoki, zjazdy tyrolskie, kładki, to i wiele więcej napotkacie na swojej drodze podczas wyzwania jakim jest ta niesamowita przygoda. Park linowy to aż 81 przeszkód i niemal godzinna zabawa zawieszona nad ziemią na wysokości nawet 15 metrów! Różnorodność przeszkód nie pozwoli na nudę, kładki sprawdzą równowagę, tyrolki, z których najdłuższa ma aż 120 metrów długości, oferują maksimum prędkości i zabawy. Mnogość i różnorodność przeszkód zapewnią niezapomniane wrażenia, a poczucie wolności z możliwością oglądania malowniczych krajobrazów dopełni całość, byście po przejściu trasy, zmęczeni, jednak dumni mogli wspominać swój wyczyn.

Trasy linowe są zróżnicowane zarówno pod względem wysokości jak i trudności ich pokonywania. Podczas całej zabawy na linach uczestnicy są asekurowani przez sprzęt (uprzęże, lonże, kaski, liny asekuracyjne) najwyższej jakości.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

4.5/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Czarny Potok

 • Czas trwania

  Około 60 minut w zależności od umiejętności wspinaczki. Prezent obejmuje jednorazowe przejście trasy dla dwóch osób.

 • Pogoda

  Prezent sezonowy, realizowany od maja do września. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoby obdarowane mogą zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące.

 • Obowiązujący strój

  Wygodny, niekrępujący ruchów strój, obuwie sportowe lub turystyczne, rękawice.

 • Wymagania

  Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas realizacji.

 • Informacje dodatkowe

  Uczestnicy z muszą mieć minimum 135 cm wzrostu. Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu i innych środków odurzających.

#Kinga

byłam tam razem z siostrą. Obie lubimy spędzać czas na Świerzym powietrzu i dzięki Wam będziemy stałymi gośćmi w parkach linowych :) jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczone, mili i pomocni instruktorzy, dużo przeszkód do pokonania. warto :)

#ON26

5 GWIAZDEK ZDECYDOWANIE. zabawa była znakomita. moja dziewczyna po mimo lęku wysokości również bawiła się wyśmienicie :) 75 zł dla dwóch osób przy takiej przygodzie to niewiele. polecam! czas wypróbować inne prezenty

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności

#marzymisie

Darmowe miśki

do zamówień od 100 zł