Przejażdżka czołgiem – Koszalin

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Przejażdżka w roli pasażera trwa ok. 20 minut.

Lokalizacja

Fort Marian – Muzeum Techniki i Techniki Wojskowej, Malechowo 27b (ok. 28 km od Koszalina)

Więcej informacji

Pogoda

Nie ma wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizowane są w miesiącach: czerwiec, lipiec, sierpień, wyłącznie w soboty.

Informacje dla oglądających

Na miejsce można zabrać osoby towarzyszące, które mogą przyglądać się atrakcji.

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, możliwe do zabrudzenia.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 4-tygodniowym wyprzedzeniem. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i/lub innych środków odurzających. Na miejscu należy okazać voucher prezentowy. Osoba niepełnoletnia może korzystać z atrakcji pod opieką dorosłego.

Informacje dodatkowe

Na miejscu istnieje możliwość wykupienia zdjęć oraz filmu z przejażdżki za dodatkową opłatą. W ramach prezentu zawarte jest zwiedzanie muzeum. Przejażdżka realizowana jest w grupie minimum 10 osób.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Przejażdżka czołgiem – Koszalin

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Przejażdżka czołgiem T-55 w okolicach Koszalina dla 1 lub 2 osób wraz ze zwiedzaniem muzeum. Uczestnicy realizują przejażdżkę na pancerzu czołgu, za którego sterami zasiada doświadczony instruktor. Przejażdżka w roli pasażera czołgu trwa ok. 20 minut.

Komu podarować przejażdżkę czołgiem?

  • Osobie, które interesuje się militariami
  • Pasjonatowi motoryzacji i historii
  • Tacie i dziadkowi, którzy chętnie wybiorą się na wspólną przejażdżkę

Przejażdżka czołgiem T-55

Przejażdżka czołgiem to niecodzienne doświadczenie, które dostarcza mnóstwo emocji. Czołg T-55 to podstawowy czołg konstrukcji radzieckiej produkowany w latach 1958-1981. Czołg T-55 był jedną z najlepszych konstrukcji w swojej klasie, wykorzystywaną w latach 80. XX wieku przez siły zbrojne 38 państw. W polskiej armii czołg T-55 służył do 2002 roku. Przejażdżka na pancerzu tej legendy to niesamowita przygoda. Za sterami czołgu zasiada doświadczony instruktor. Przejażdżka trwa ok. 20 minut i przeznaczona jest w zależności od wybranego wariantu dla 1 lub 2 osób. Zwieńczeniem atrakcji jest wizyta w pobliskim Muzeum Techniki Wojskowej, do którego bilet wstępu zawarty jest w cenie prezentu.

Fort Marian

Fort Marian to miejsce szczególnie związane z historią i motoryzacją, którego oferta przypadnie do gustu zwłaszcza miłośnikom militariów. Na terenie bazy fortu mieszczą się strzelnica plenerowa, pole paintballowe oraz Muzeum Pojazdów Historycznych, które stanowi największą atrakcję kompleksu. Muzeum cieszy się dużym zainteresowaniem wśród turystów z kraju i zagranicy. W swojej kolekcji posiada wiele unikatowych pojazdów wojskowych pochodzących z okresu II wojny światowej oraz motocykli. W zbiorach muzeum znajdują się ponadto elementy uzbrojenia, wyposażenia i umundurowania, maszyny rolnicze oraz pozostałości największego na świecie bunkra stalowego do testowania amunicji i bunkra obserwacyjnego "Kugelbunker".

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Spełnia marzenie o przejażdżce czołgiem
  • Pozwala przeżyć coś nietuzinkowego
  • Stwarza okazję, by ciekawie spędzić czas z bliską osobą
Liczba osób:  1 osoba

Cena: 309 zł

ktoś kupił ten produkt
3 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto