PrezentMarzeń - Zajawka

1281

 Zestaw prezentowy Zajawka to pakiet ciekawych atrakcji, który będzie idealnym prezentem dla osób lubiących kreatywnie i aktywnie spędzać wolny czas. Spośród przeżyć opisanych w zestawie osoba obdarowana może wybrać i zrealizować jedno. 

KOMU MOŻNA PODAROWAĆ ZESTAW Zajawka?

  • Osobie wymagającej, która lubi samodzielnie dokonywać wyboru
  • Każdemu, kto lubi aktywnie spędzać wolny czas
  • Zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie
  • Znajomemu, którego nie znasz zbyt dobrze i nie jesteś pewien jaka atrakcja będzie najbardziej odpowiednia
  • Bliskiej osobie z okazji 18-tych urodzin

CZYM JEST ZESTAW PREZENTOWY Zajawka?

Pakiet Zajawka to zestaw prezentowy zawierający kilkadziesiąt ciekawych atrakcji, z których osoba obdarowana wybierze i zrealizuje jedno przeżycie. Zestaw zawiera szereg propozycji zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, osób lubiących motoryzację lub relaks, ceniących sobie kreatywny sposób spędzania wolnego czasu oraz aktywność. Wśród propozycji znajdują się m.in. manicure, masaż, gra w laserowy paintball, nauka wspinaczki, kurs tańca, ekstremalne skoki z wysokości, bilety wstępu do parku rozrywki lub grupowa gra escape room i wiele innych.

JAK WYGLĄDA ZESTAW PREZENTOWY?

Zestaw prezentowy Zajawka to estetyczne, ozdobne pudełko, w którym umieszczony jest katalog, opisujący każdą atrakcję oraz voucher rezerwacyjny. W katalogu znajdują się szczegółowe informacje o każdej atrakcji. Dzięki opisom osoba obdarowana może zapoznać się z propozycjami i wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie. Voucher jest biletem, upoważniającym do realizacji przeżycia. Na voucherze znajduje się krótka instrukcja jak należy dokonać rezerwacji wybranego przeżycia. Voucher z kodem rezerwacyjnym należy zabrać ze sobą na miejsce realizacji atrakcji. 

TERMIN WAŻNOŚCI ZESTAWU PREZENTOWEGO

Zestaw prezentowy ważny jest 365 dni od daty zakupu. Osoba obdarowana ma zatem pełny rok na realizację wybranego przeżycia. Należy zwrócić uwagę na atrakcje sezonowe, których realizacja możliwa jest tylko w niektórych miesiącach w okresie wiosenno-letnim, bądź zimowym. Atrakcje takie wymagają sprzyjających warunków atmosferycznych. Rezerwacji należy dokonać najpóźniej na 30 dni przed upływem terminu ważności zestawu. 

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • jest oryginalnym upominkiem, gotowym do wręczenia
  • pozostawia możliwość samodzielnego wyboru przeżycia
  • jest gwarancją zadowolenia i spełnienia marzeń
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie

Atrakcje dostępne w zestawie


Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności