Prezent Marzeń - Za Kierownicą

Prezent Marzeń “Za kierownicą”, to zestaw 106 prezentów skierowanych do każdego miłośnika czterech kółek. Zawrotna prędkość, ryk silnika, pisk opon, piękne samochody - to wszystko, czego pragnie doświadczyć każdy mężczyzna. Jazda Ferrari lub Lamborghini dostarczy  niesamowitych wrażeń! Przygoda z Off Roadem lub quadem zostanie w pamięci na długo. Prezent Marzeń "Za kierownicą", to katalog atrakcji oraz voucher z kodem rezerwacyjnym, na podstawie którego osoba obdarowana rezerwuje termin realizacji wybranego przeżycia. Całość spakowana jest w eleganckie pudełko . Listę prezentów dostępnych w zestawie możesz zobaczyć poniżej.


Zestaw Prezent Marzeń wysyłany jest po otrzymaniu wpłaty, z wyjątkiem opcji przesyłki płatnej przy odbiorze - wtedy Prezent Marzeń wysyłany jest w ciągu dwóch dni roboczych.

Płatnosci mobilne

Cena:

399 zł

Kup przez telefon

Lokalizacja

Ocena atrakcji

5/5

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie

Atrakcje dostępne w zestawie


#Paulina

Świetna alternatywa dla osób takich jak ja - nie miałam pojęcia co kupić tacie, którego fascynują wszystkie samochody. Moja wiedza na ten temat delikatnie mówiąc jest okrojona. Dzięki zakupie tego zestawu tata sam wybierze sobie co mu się najbardziej podoba, super :)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności