Dzisiaj nasza infolinia sprzedażowa dostępna jest od 9:00 do 19:00

  • 600 763 700
  • pon - pt: 9:00 - 19:00
    sob: 10:00 - 15:00; nd: 15:00 - 19:00

Prezent Marzeń - Dla Niej

Prezent Marzeń "Dla Niej", daje możliwość wyboru jednego, dowolnego prezentu, spośród 66 propozycji zawartych w pakiecie. Prezent Marzeń "Dla Niej" przygotowany został specjalnie po to, aby każdy mógł wybrać coś odpowiedniego dla siebie i zrealizować na terenie Polski. Prezent Marzeń "Dla Niej", to katalog atrakcji oraz voucher z kodem rezerwacyjnym, na podstawie którego osoba obdarowana rezerwuje termin realizacji wybranego przeżycia. Całość spakowana jest w eleganckie pudełko. Listę prezentów dostępnych w zestawie możesz zobaczyć poniżej.

____________________________________________________________________________________

Zestaw Prezent Marzeń wysyłany jest po otrzymaniu wpłaty, z wyjątkiem opcji przesyłki płatnej przy odbiorze - wtedy Prezent Marzeń wysyłany jest w ciągu dwóch dni roboczych.

Płatnosci mobilne

Cena:

169 zł

Kup przez telefon

Lokalizacja

Ocena atrakcji

5/5

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie

Atrakcje dostępne w zestawie


#Magda

Fajna opcja na prezent. Niby wiedziałam co kupić koleżance na urodziny. ale jak może sama wybrać z pakietu atrakcji to jeszcze lepiej. Ładnie zapakowane. Polecam!!

#Arek

Dobra opcja dla niezdecydowanych co kupić na prezent. Mojej dziewczynie pudełeczko bardzo się spodobał, i teraz to ona musi wybrać sobie prezent, a opcji jest sporo!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności