Dzisiaj nasza infolinia sprzedażowa dostępna jest od 9:00 do 19:00

  • 600 763 700
  • pon - pt: 9:00 - 19:00
    sob: 10:00 - 15:00; nd: 15:00 - 19:00

Prezent Marzeń - Dla Dwojga

Prezent Marzeń “Dla dwojga” zawiera 98 sposobów na wspólne spędzenie wolnego czasu. Do wyboru jest aktywny udział we wspinaczce, nurkowniu lub strzelaniu na strzelnicy. Wspólne wzbicie się w niebo na parasalingu lub w awionetce. Jeśli para woli pełen relaks, może skorzystać z jednego z romantycznych masaży. Dla smakoszy nowych kuchni, proponujemy nastrojową kolację. Prezent Marzeń "Dla dwojga", to katalog atrakcji oraz voucher z kodem rezerwacyjnym, na podstawie którego osoba obdarowana rezerwuje termin realizacji wybranego przeżycia. Całość spakowana jest w eleganckie pudełko . Listę prezentów dostępnych w zestawie możesz zobaczyć poniżej.


Prezent Marzeń wysyłany jest po otrzymaniu wpłaty, z wyjątkiem opcji przesyłki płatnej przy odbiorze - wtedy Prezent Marzeń wysyłany jest w ciągu dwóch dni roboczych.

Płatnosci mobilne

Cena:

299 zł

Kup przez telefon

Lokalizacja

Ocena atrakcji

5/5
D A R M O W A D O S T A W A

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie

Atrakcje dostępne w zestawie


#Emila

Kupiłam ten zestaw na prezent ślubny dl kuzynki. Nie chciałam dawać jak zawsze "koperty". Młodym bardzo spodobał się ten prezent, nawet wiem że już coś sobie wybrali. Ładnie zapakowane, jak najbardziej może być na prezent. Polecam

#ala

Czy voucher obowiązuje tylko na 1 wybraną przez obdarowanego atrakcję spośród 67 dostępnych, Czy też jest do wykorzystania na wszystkie?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam Jeśli posiada Pan/i zestaw prezentowy to osoba obdarowana wybiera z niego jeden prezent i kontaktuje się z Działem Rezerwacji tel 600 763 700 wewnętrzny 2 w celu umówienia terminu realizacji. Jeśli zaś posiada Pan/i voucher na realizacje prezentu - Ślizg na kole wodnym dla dwojga Sopot - jest to bilet na realizację jedynie tego prezentu. Jeśli ma Pan/i jeszcze jakieś pytania zapraszam do kontaktu tel. 600 763 700 wewnetrzny 1. Serdecznie pozdrawiam Agata/Prezent Marzeń

Social Media
Płatności