Strzelanie na strzelnicy – Gardzienice

(6)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Od 1,5 godziny do 4 godzin w zależności od ilości uczestników na strzelnicy.

Lokalizacja

Sześć otwartych strzelnic do wyboru: Gardzienice, Cyców, Radzyń Podlaski, Wierzchowina. Wąwolnica, Puławy. Wyboru dokonuje się podczas rezerwacji

Pogoda

Warunki atmosferyczne mogą mieć wpływ na realizację. Prezent realizowany na otwartych strzelnicach.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą. Aktywny udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Wygodne, niekrępujące ruchów ubrania, dostosowane do panujących warunków atmosferycznych.

Wymagania

Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w szkoleniu strzeleckim jedynie pod opieką rodziców lub ustawowych opiekunów.

Informacje dodatkowe

Dostępność danej lokalizacji uzależniona jest od kalendarza szkoły strzeleckiej. Uczestnik otrzyma łącznie 30 strzałów z różnego rodzaju broni.

2020-08-31

Strzelanie na strzelnicy – Gardzienice

Fantastyczny prezent! Lubię popykac w CSa, więc taki prezent pod choinkę to był strzał w dziesiątkę! Na pewno jeszcze kiedyś wrócę, bo to jednak zupełnie inne przezyćie

2020-05-29

Strzelnica w Gardzienicach

Zdecydowanie polecam - fajna miła atmosfera, wszyscy instruktorzy niezwykle życzliwi i mega sympatyczni, na pewno wrócę tam jeszcze, może tym razem to ja podaruje taki prezent ( bo w sumie forma we jaki dostałem takie pudełko z voucherem bardzo fajnie wygląda - i jest kompaktowe )

2020-05-04

strzał

Bardzo fajna realizacja i początek poznania z bronią :) Polecam

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

12.06.2020

Czy wiadomo, z jakiego modelu broni się strzela, czy zależy to od lokalizacji?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Osoba obdarowana ma do oddania 30 strzałów zarówno z broni bocznego oraz centralnego zapłonu. 

06.05.2020

Czy jeśli chcę postrzelać dłużej muszę kupić dwa vouchery czy już na miejscu mogę się dogadać i dopłacić? Czy można kupić 2 vouchery i zrealizować jednocześnie i czy można jakoś urozmaicić atrakcję o inne bronie?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Sugeruję wykupić dwa vouchery to umówimy jedną dłuższą realizację. Można tez realizować jednocześnie takie same vouchery. Każda ze strzelnic ma różne oferty na różne rodzaje broni, więc można wybrać dodatkowo inny pakiet.
https://prezentmarzen.com/strzelanie-z-broni/

06.05.2020

Kurs trwa 30 min, czy jeśli chcę postrzelać godzinę muszę kupić dwa vouchery czy już na miejscu mogę się dogadać i dopłacić? Czy można kupić 2 vouchery i zrealizować jednocześnie i czy można jakoś urozmaicić atrakcję o inne bronie?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Sugeruję wykupić dwa vouchery to umówimy jedną dłuższą realizację. Można tez realizować jednocześnie takie same vouchery. Każda ze strzelnic ma różne oferty na różne rodzaje broni, więc można wybrać dodatkowo inny pakiet. https://prezentmarzen.com/strzelanie-z-broni/

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Strzelanie na strzelnicy w Gardzienicach i okolicy to nauka postaw strzeleckich i specyfikacji broni oraz oddanie 30 strzałów z różnego rodzaju broni pod okiem instruktora.

Komu podarować strzelanie na strzelnicy?

 • Osobie, która interesuje się militariami
 • Przyjacielowi, jako oryginalny prezent
 • Mężczyźnie, który chce nauczyć się strzelać

Poznaj strzelanie

Po wcześniejszej rezerwacji terminu, osoba obdarowana stawia się na wybranym miejscu realizacji. Atrakcja realizowana jest na jednej ze strzelnic, dokładne miejsce realizacji ustalane jest podczas rezerwacji. Strzelnice zlokalizowane są na otwartej przestrzeni więc należy ubrać się odpowiednio do pogody. Przez cały czas nad przebiegiem czuwa instruktor, który dba o bezpieczeństwo oraz pomaga uczestnikowi. Osoba obdarowana otrzyma łącznie 30 sztuk amunicji do wykorzystania w różnych rodzajach broni krótkiej i długiej.

Do wyboru jest 6 różnych lokalizacji:

 • Gardzienice
 • Cyców
 • Radzyń Podlaski
 • Wierzchowina
 • Wąwolnica
 • Puławy

Wybór danej lokalizacji uzależniony jest od dostępnych terminów w szkole strzeleckiej. Dokładny kalendarz dostępny jest na naszym dziale rezerwacji.

Pakiet obejmuje

 • Przeszkolenie z zakresu BHP na strzelnicy
 • Przeszkolenie z zakresu obsługi i budowy broni
 • Przeszkolenie z postaw strzeleckich i rodzajów strzelań
 • Obsługa instruktorów strzelectwa przez cały pobyt na strzelnicy

Bezpieczeństwo

W trosce o bezpieczeństwo uczestnika i innych osób przebywających na strzelnicy, zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności podczas strzelania, przenoszenia broni i poruszania się po terenie strzelnicy.

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnik zostanie zapoznany na początku zajęć i którego ma obowiązek bezwzględnie przestrzegać. Przebywanie na terenie strzelnicy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest zabronione.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Za bezpieczeństwo w czasie zajęć odpowiada instruktor prowadzący strzelanie, a uczestnik zobowiązany jest stosować się do wydawanych przez niego komend i poleceń.

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma nauszniki ochronne bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Uczestnik, który nie stosuje się do poleceń prowadzącego strzelanie bądź nie przestrzega regulaminu, dla dobra własnego i innych osób korzystających ze strzelnicy, podlega natychmiastowemu usunięciu z terenu obiektu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Jest przeżyciem, które na długo pozostanie w pamięci
 • Stwarza możliwość zapoznania się z bronią
 • Jest idealny dla osoby, która interesuje się militariami
Czytaj więcej