Podstawy coachingu – kurs online

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Szacowany czas realizacji szkolenia to 35 godzin. Uczestnik ma nielimitowany dostęp do materiałów i podchodzi do egzaminu w wybranym przez siebie czasie.

Lokalizacja

Kurs realizowany jest w formie zdalnej. Lokalizacja nie ma znaczenia.

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Udział w kursie bierze wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Każdy uczestnik szkolenia online musi posiadać swoją indywidualną pocztę elektroniczną oraz program do obsługi plików PDF. Kursant otrzymuje materiały szkoleniowe na wskazany przez siebie adres e-mail.

Informacje dodatkowe

Kurs kończy się egzaminem w postaci opisowej. Po jego zdalnym przeprowadzeniu uczestnik otrzymuje zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu.

Opinie (9)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2024-02-01

Wszystko tak jak powinno być:)
Jestem zadowolony z obsługi

2021-04-12

Bardzo ciekawy kurs, dostaliśmy od szefa z pracy jako szkolenie.

2021-03-31

Świetny kurs, dużo przydatnej wiedzy. W tym roku stawiam na samorozwój i zakup tego vouchera był bardzo dobrym rozwiązaniem.

Dodaj Opinię

Podstawy coachingu – kurs online

FAQ

15.09.2020
Ile trwa kurs?
Odpowiedź z 16.09.2020
Szacowany czas realizacji szkolenia to 35 godzin. Uczestnik ma nielimitowany dostęp do materiałów i podchodzi do egzaminu w wybranym przez siebie czasie.
Zadaj pytanie

Szkolenie z zakresu technik i narzędzi coachingu. Kurs realizowany jest zdalnie w formie e-learningu, a jego uczestnik otrzymuje nielimitowany dostęp do materiałów. Szacowany czas trwania kursu wynosi 35 godzin.

Komu podarować kurs online?

  • Osobie interesującej się tematyką coachingu
  • Przyjacielowi, który chciałby poszerzyć swoje kompetencje w pracy
  • Ambitnej i chętnej do nauki osobie, która ceni sobie rozwój

Podstawy coachingu – kurs online

Kurs online z podstaw coachingu to szkolenie przybliżające narzędzia i techniki coachingu. Uczestnik pozna strukturę sesji coachingowej, teorię sposobów myślenia, analizę transakcyjną i relacje oparte na postawach i potrzebach. Pozna umiejętności coachingowe przydatne w pracy z klientem i dowie się jak budować zaufanie. Szkolenie pozwoli również zgłębić wiedzę na temat feedbacku, schematów językowych oraz koncepcji zmian i realizacji celów. Szkolenie odbywa się w formie e-learningu, a jego czas trwania jest nielimitowany. Po zapoznaniu się z materiałami osoba obdarowana przystępuje do egzaminu, którego pomyślny wynik skutkuje wydaniem zaświadczenia o udziale w kursie.

Psychodia Centrum Badań i Usług Psychologicznych

Psychodia to certyfikowany ośrodek szkoleniowy, którego celem jest zapewnienie możliwości rozwoju w różnych dziedzinach, zwłaszcza psychologiczno-pedagogicznych. Firma udostępnia szeroką bazę kursów, które pozwalają zdobyć nowe umiejętności, jak również poszerzyć posiadane kompetencje. Wszystkie kursy odbywają się za pośrednictwem internetu w formie e-learningu. Uczestnicy szkoleń online otrzymują fachowo opracowane materiały edukacyjne. Każdy kurs kończy się egzaminem podsumowującym wiedzę oraz wydaniem zaświadczenia, które potwierdza jego realizację.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Stwarza możliwość zwiększenia atrakcyjności na rynku pracy
  • Pozwala na rozwinięcie zainteresowań i pasji bliskiej osoby
  • Kurs dostępny jest w formie elektronicznej

Realizacja

PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska

Zobacz więcej prezentów tego wykonawcy

Polecamy ten prezent dla:

Cena: 129 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0008159