Obóz Rockowy dla młodzieży – Kazimierz Dolny

(0)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

11 dni

Lokalizacja

Dom Pracy Twórczej w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą, ul. Juliusza Małachowskiego 17, Kazimierz Dolny

Więcej informacji

Pogoda

Atrakcja sezonowa

Informacje dla oglądających

Z atrakcji może skorzystać osoba obdarowana voucherem

Obowiązujący strój

Brak.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera. Konieczna wcześniejsza rezerwacja.

Informacje dodatkowe

Atrakcja przeznaczona dla młodzieży w wieku 13-19 lat

Opinie (0)

Od dnia 1 czerwca 2023 roku będziemy publikować wyłącznie zweryfikowane treści opinii. Opinie będą mogli wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.

Dodaj Opinię

Obóz Rockowy dla młodzieży – Kazimierz Dolny

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Znasz nastolatka chcącego stworzyć własną kapelę, a może nastolatkę, która nie może żyć bez koncertów i dobrego brzmienia? To idealny prezent dla nich! Daj im możliwość zagrać z zespołem przed gorącą publicznością. Istotą obozu jest gra w bandzie i dobra zabawa w gronie osób, którzy kochają rocka. To nie szkoła muzyczna, a inspirująca przestrzeń do dzielenia się swoimi muzycznymi zajawkami. Obóz trwa 11 dni i jest przeznaczony dla młodzieży w wieku od 13 do 19 lat.

Komu podarować obóz rockowy dla młodzieży w Kazimierzu Dolnym?

 • zapalonym miłośnikom muzyki rockowej, koncertów live i grania w bandzie,

 • młodej osobie, która żyje muzyką i chce rozwijać swoje umiejętności gry na instrumencie w gronie rówieśników,

 • rodzicom dzieci, którzy szukają pomysłu na aktywne obozy z pasją.

Obóz Rockowy dla młodzieży

Zapraszamy młodych miłośników muzyki rockowej na niezapomnianą przygodę na obozie rockowym w malowniczym Kazimierzu Dolnym. Ten ekscytujący obóz oferuje uczestnikom możliwość zgłębienia tajników muzyki rockowej, rozwinięcia umiejętności instrumentalnych i wokalnych oraz nawiązania przyjaźni z pasjonatami tego gatunku. Obóz Rockowy w Kazimierzu Dolnym to nie tylko intensywna nauka i praktyka muzyczna, ale również możliwość odkrywania piękna tego urokliwego miasta, inspirującego artystycznego otoczenia i przyjaznej atmosfery. Uczestnicy będą mieli czas na relaks, eksplorację okolicy oraz wymianę doświadczeń i pasji z innymi młodymi muzykami. Obóz rockowy oferuje nie tylko rozwój umiejętności muzycznych, ale także budowanie pewności siebie, wyrażanie siebie przez muzykę i rozwijanie twórczego potencjału. Dołącz do obozu rockowego w Kazimierzu Dolnym i odkryj magię rockowej muzyki wśród rówieśników o podobnych zainteresowaniach.

Uwaga! Przed obozem należy zadeklarować, na jakim instrumencie będzie grał uczestnik i jaki sprzęt ze sobą przywiezie! Na obozie może skorzystać z gitary elektrycznej, basowej, perkusji oraz wzmacniacza – po wcześniejszym uzgodnieniu.

Program Obozu Rockowego

 • Lekcje w grupach. W małych grupach instrumentalnych uczestnicy skupią się na rozwijaniu indywidualnych umiejętności. Solidna porcja indywidualnych rad i propozycje ćwiczeń.

 • Techniki gitarowe. Gra akordowa, slide, vibrato, tapping, fingerstyle…Jak efektywnie ćwiczyć solówki i grać skomplikowane akordy, indywidualne konsultacje.  

 • Warsztaty perkusyjne. Zajęcia na padach oraz zestawach perkusyjnych, ćwiczenia na werbel, ride, hi-hat, stopę, prawidłowe trzymanie pałeczek, pracę rąk, liczenie.

 • Warsztaty sprzętowe. Niezbędny poradnik dla każdego muzyka. Zasady konserwacji i przewozu sprzętu muzycznego, statywy, kolumny odsłuchowe, mikrofony i kable. 

 • Homerecording. Warsztaty ważne dla każdego, kto chce spróbować swoich sił w samodzielnym nagrywaniu instrumentu lub wokalu. Rozmowy o programach, kablach, mikrofonach, efektach oraz miksie i masteringu. 

Strefa Rocka

 • Band. No to gramy! Obozowicze stworzą skład zespołu i zaczną pracować nad materiałem. 

 • Kariera zespołu. Co to jest rider techniczny, jak nagrać pierwsze demo, gdzie szukać muzyków do zespołu, jak ogarnąć salę prób, na jakie festiwale warto wysłać zgłoszenie? 

 • Jam session. Jeszcze więcej rocka! Prawdziwa uczta dla prawdziwych muzyków: przygotowanie i wspólne granie repertuaru jamowego oraz improwizacje muzyczne. 

 • Historia muzyki rozrywkowej. Uczestnicy obejrzą fragmenty kultowych koncertów i dotkną historii rocka.

 • Rock style & chill room. Rozmowy o  idolach, ich najnowszych płytach, ulubionych klipach, stylówkach i festiwalach. 

 • Koncert Finałowy. A na końcu wielki finał! Solidnie przygotowane, stworzone na obozie zespoły zagrają koncert dla najlepszej interkampowej publiczności.

W ramach vouchera obdarowany ma zagwarantowane zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 3 razy dziennie, realizację bardzo aktywnego programu, opiekę kadry i instruktorów, opiekę medyczną, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000 zł), składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy. Cena nie obejmuje dojazdu, dodatkowych atrakcji, diety specjalistycznej (np. bezglutenowej, wegańskiej, bezmlecznej). . Dodatkowe opłaty mogą także obejmować: Rejs po Wiśle - 50 zł, galeria najlepszych zdjęć - 39 zł,przygodowy pakiet obozowy - 150 zł.

Biuro Turystyki Aktywnej Kompas

Biuro Turystyki Aktywnej Kompas to doświadczona firma działająca od 1998 roku. Ich obozy rodzą się z pasji, którą pragną się dzielić z innymi. Dzięki tematycznym obozom dzieci uczą się, przeżywają niezapomniane przygody i poznają świat, pozostając jednocześnie pod dobrą opieką. Wysoko wykwalifikowana kadra instruktorów i opiekunów troszczy się o bezpieczeństwo i dobrą zabawę każdego uczestnika. Biuro Turystyki Aktywnej Kompas to miejsce, w którym pasja, przygoda i doświadczenie stają się fundamentem niezapomnianych kolonii dla dzieci. Zapraszamy do odkrywania fascynującego świata aktywnego wypoczynku i tworzenia pięknych wspomnień dla najmłodszych.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • pozwala rozwijać swoje zainteresowania,

 • daje możliwość zawarcia przyjaźni z osobami o podobnych zainteresowaniach,

 • to doskonała zabawa w gronie rówieśników.

Realizacja

Biuro Turystyki Aktywnej Kompas

Zobacz więcej prezentów tego wykonawcy

Polecamy ten prezent na:

Cena: 3 199 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Ważność vouchera
Ważność vouchera: 365 dni
blik payu apple pay google pay twisto
P0013710