Nauka jazdy konnej dla dzieci – Wrocław

3761

 Dzięki obcowaniu z tymi wspaniałymi zwierzętami młody odkrywca nie tylko nauczy się jeździć, prawidłowo trzymać w siodle, ale przede wszystkim poruszać „w końskim świecie”. Konie pełnią bardzo wychowawczą rolę, ucząc odpowiedzialności, systematyczności i dyscypliny, rozwijają wrażliwość. Dodatkową atrakcją będzie zapoznanie z koniem, czyszczenie, karmienie, czy oprowadzanie po stajni, dzięki czemu adept sztuki jeździeckiej będzie mógł poszerzyć swoją wiedzę na temat tych pięknych zwierząt. Nigdy nie wiadomo, czy może to właśnie one nie okażą się jego największymi przyjaciółmi, a jeździectwo pasją życia.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Przygoda

Kup w zestawie 55 lokalizacji

PrezentMarzeń - Przygoda199 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Piękna 33 Gałów k. Wrocławia 55-330 Miękinia

 • Czas trwania

  Prezent nauka jazdy konnej dla dzieci trwa 30 minut. W tym czasie przeprowadzane jest oprowadzanie około 15 minut oraz zapoznanie się z koniem około 15 minut.

 • Pogoda

  Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Brak ograniczeń.

 • Obowiązujący strój

  Ubiór swobodny, sportowy, spodnie materiałowe bez szwów od wewnątrz.

 • Wymagania

  Prezent przeznaczony jest dla dzieci od 5 do 12 roku życia. Wymagana jest obecność opiekuna podczas przeżycia.

 • Informacje dodatkowe

  Nauka jazdy na koniach dla dzieci jest prowadzona na lonży w obecności instruktora, może to być również oprowadzanie dziecka siedzącego na koniku. Do dyspozycji uczestnika zostaje oddany toczek oraz niezbędny strój jeździecki.

#Wiktoria Z.

Fajnie, że za tak niską cenę można przeżyć coś takiego zupełnie innego... Zarówno ja jak i moja córka zakochałyśmy się w koniach! To cudowne zwierzęta!

#Terenia

Zuzia była zachwycona prezentem! Zawsze malowała konie, powtarzała, że bardzo je lubi, że są piękne. Postanowiliśmy sprezentować jej spotkanie z tymi zwierzakami. Była tak bardzo zachwycona, że chyba na tej jednej lekcji się nie skończy :)

#Manuela123

Błysk w oczach i uśmiech na buzi mojej córki przekonał mnie o słuszności wyboru prezentu. Instruktorka zapewniła miłą atmosferę i bezpieczeństwo. Córka była zachwycona, umówiliśmy się na kolejne lekcje.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product