Masaż odchudzający z dojazdem do domu – Gorzów Wielkopolski

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Masaż całego ciała trwa ok. 90 minut.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski i okolice, usługa świadczona jest w domu klienta.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

W masażu bierze udział wyłącznie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Osoba obdarowana zobowiązana jest do okazania vouchera prezentowego. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym terminem wyprzedzenia.

Informacje dodatkowe

Usługa świadczona jest w domu klienta na terenie Gorzowa Wlkp. i okolic. Do 20 km dojazd gratis, powyżej tego obszaru 1 zł/km.

Ważność vouchera

365

Napisz opinię

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Masaż odchudzający realizowany z dojazdem do domu osoby obdarowanej na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. Masaż obejmuje całe ciało i trwa około 90 minut.

Komu podarować masaż odchudzający?

  • Osobie, której zależy na wymodelowaniu swojej sylwetki
  • Kobiecie, która chciałaby pozbyć się cellulitu
  • Przyjaciółce z Gorzowa Wlkp., jako oryginalny prezent urodzinowy

Masaż odchudzający

Masaż odchudzający jest jedną z odmian masażu klasycznego. Masaż ten wykorzystuje techniki stosowane w masażu klasycznym, tj. ugniatanie, uciskanie, oklepywanie, rozcieranie i głaskanie. Poziom ich intensywności uzależniony jest od indywidualnych potrzeb. Masaż rozpoczyna się od delikatnych ruchów, które przyjemnie rozluźniają ciało i przygotowują je do bardziej wzmożonej pracy. Silniejszy ucisk, ugniatanie i rozcieranie problematycznych partii ciała pobudza krążenie krwii i limfy, pozwalając tym samym na usunięcie toksyn z organizmu. Regularnie wykonywany masaż odchudzający przyczynia się do poprawy kształtu sylwetki, nadaje jędrności skórze, wygładza ją, redukuje cellulit oraz tkankę tłuszczową.

Masaż odchudzający – Gorzów Wielkopolski

Masaż odchudzający w Gorzowie Wielkopolskim wykonywany jest przez profesjonalnego masażystę, który zadba o przebieg zabiegu najwyższym poziomie. Masaż realizowany jest w domu osoby obdarowanej na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. To rozwiązanie idealne dla osób zapracowanych, którym brakuje czasu na wizyty w SPA, a także tych, dla których ważne jest poczucie komfortu. Domowe zacisze pozwoli w pełni oddać się chwili relaksu. Masażysta zapewnia wszelkie niezbędne akcesoria do wykonania zabiegu, takie jak łóżko, olejki, muzyka relaksacyjna i inne. Masaż odchudzający obejmuje całe ciało i trwa około 90 minut.

Przeciwwskazania

Istnieją pewne przeciwwskazania do realizacji zabiegu, a należą do nich: stany zapalne, krwiaki, tętniaki, żylaki, zmiany skórne, naczyniaki, zaawansowana miażdżyca lub osteoporoza, nieleczone nadciśnienie, przebyte w krótkim czasie zawały serca, choroby nowotworowe, choroby krwi, epilepsja, tendencje do występowania krwotoków, choroba wrzodowa żołądka, kamica nerkowa, gorączka oraz menstruacja. W razie jakichkolwiek wątpliwości zalecamy skontaktować się ze swoim lekarzem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Inwestujesz w dobre samopoczucie bliskiej osoby
  • Jest świetnym dodatkiem stosowanym w odchudzaniu
  • Osoba obdarowana nie będzie musiała wychodzić z domu, by skorzystać z masażu

 

Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Gorzów Wielkopolski  - kliknij żeby zmienić
Gorzów Wielkopolski   (zmień)

Cena:

Cena: 90 zł

P0004053