Voucher na modelowanie sylwetki – Kielce

(3)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Zależy od wybranej opcji.

Lokalizacja

ul. Częstochowska 21, Estetica Manufaktura Sylwetki

Więcej informacji

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Sportowy.

Wymagania

Zakaz uczestnictwa pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. Na miejsce realizacji należy zabrać ze sobą voucher prezentowy.

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7 dniowym wyprzedzeniem.

Opinie (3)

Od dnia 1 czerwca 2023 roku będziemy publikować wyłącznie zweryfikowane treści opinii. Opinie będą mogli wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-19

Kupiłam voucher na modelowanie sylwetki - ekstremalne spalanie dla swojej córki która jest w trakcie odchudzania i regularnych ćwiczeń. Podobno po takim zabiegu efekty są szybciej zauważalne. Polecam

2021-04-08

Już po pierwszej wizycie widziałam pierwsze efekty więc nie mogę się doczekać co będzie dalej ;)

2019-11-29

Prezent udany, salon ze świetnymi sprzętami, wygodna opcja karnetu. polecam

Dodaj Opinię

Voucher na modelowanie sylwetki – Kielce

FAQ

12.09.2020

Jakie są efekty zabiegu ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Efekty są zależne od rodzaju zabiegów oraz indywidualnych predyspozycji.
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Voucher na modelowanie sylwetki – to zajęcia zapoznawcze oraz karnety obejmujące 9 lub 12 wejść. Na miejscu można zapoznać się z różnymi urządzeniami służącymi do modelowania sylwetki. Karnet obejmuje wybraną liczbę wejść, możliwość korzystania z urządzeń do modelowania sylwetki i pomoc instruktorów.

Komu podarować voucher na modelowanie sylwetki?

  • każdemu, kto ma dosyć zmęczenia na siłowni
  • kobiecie, która chciałaby szybko zauważyć zmiany w modelowaniu sylwetki
  • osobom, które uwielbiają innowacyjne rozwiązania podczas ćwiczeń

Voucher na modelowanie sylwetki – Kielce

Dzięki nowoczesnym i innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym można osiągnąć wspaniałe rezultaty w modelowaniu sylwetki jeszcze szybciej! Działanie podciśnienia w urządzeniach Manufaktury Sylwetki polega na ściąganiu większej ilości krwi w dolne partie ciała – dzięki temu można uzyskać czterokrotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej w porównaniu z tradycyjnym treningiem siłowym lub aerobowym. W urządzeniach Manufaktury Sylwetki zastosowano specjalne lampy działające głównie w zakresie IR-A dzięki czemu pobudzana jest tkanka podskórna i tkanka tłuszczowa czyli od 4 do 5 mm aby cały proces spalania był zmaksymalizowany. Promieniowanie podczerwone wykorzystane zostało do walki z nadwagą, bowiem pozwala na błyskawiczne rozgrzanie tkanek i mięśni wzmagając krążenie i metabolizm. Metoda ta znacznie przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, redukcję cellulitu i poprawia wygląd skóry. Zapewnia również występujący przy temperaturze 35-45 stopni Celsjusza zdrowy efekt pocenia, który przyśpiesza usuwania z organizmu szkodliwych substancji i toksyn.

Manufaktura sylwetki – karnet na start to zajęcia zapoznawcze z różnymi urządzeniami służącymi do modelowania sylwetki. Karnet obejmuje jednorazowe wejście na około 2 godziny i pomoc instruktorów.

Manufaktura sylwetki – karnet stop Cellulit to prezent uprawniający do 9 wejść po godzinie. W tym objęte jest korzystanie z dowolnych urządzeń oraz pomoc instruktorów.

Manufaktura sylwetki – karnet Ekstremalne spalanie to 12 wejść, które trwają 1 godzinę i 15 minut, co w sumie daje 15 godzin. Karnet obejmuje korzystanie z dowolnych urządzeń oraz pomoc instruktorów.

Dostępne urządzenia:

  • BodyShape
  • RolShape
  • VibraShape
  • Infrshape Horizontal

Estetica Manufaktura Sylwetki

Estetica Manufaktura Sylwetki to studio, które dzięki wielkiemu zaangażowaniu i pasji pomaga wszystkim chętnym uporać się z problemami cellulitu i nadwagi. Dostępne urządzenia dopasowują się do każdego oszczędzając czas pracy, a jednocześnie maksymalizując efekty. Manufaktura Sylwetki czerpie ze współczesnych rozwiązań technologicznych jak i estetycznych, dbając o wyjątkowy design produktów ale przede wszystkim o komfort klientów.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • maksymalne efekty spalania są osiągane w jak najkrótszym czasie
  • podczas zajęć można spokojnie zapoznać się ze wszystkimi urządzeniami i poczuć na własnej skórze efekty szybkiego spalania
  • to pomoc dla zapracowanych kobiet, które nie mają czasu na codzienne ćwiczenia

Realizacja

Estetica Manufaktura Sylwetki

Zobacz więcej prezentów tego wykonawcy
pinezka
Kielce  - kliknij żeby zmienić

Kielce   (zmień)

Cena:

Karnet:  Na start

Cena: 65 zł

ktoś kupił ten produkt
1 osoba kupiła ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
blik payu apple pay google pay twisto