Lot wiatrakowcem z pilotażem – Warszawa

(6)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lot wiatrakowcem trwa 30 minut.

Lokalizacja

Lądowisko Wilga, Ostrybór (ok. 50 km od centrum Warszawy)

Więcej informacji

Pogoda

Atrakcja całoroczna. Warunki atmosferyczne (silne opady deszczu, śniegu, mgła) mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące mogą obserwować lot z płyty lotniska.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Zakaz uczestnictwa pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Prezent dostępny od 10 roku życia. Osoby poniżej 18 lat muszą posiadać pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego. Instruktor bezwzględnie przejmie stery maszyny jeżeli oceni, że zachowanie uczestnika jest nieodpowiedzialne i zagraża bezpieczeństwu.

Opinie (6)

2021-04-20

Bardzo mi się podobało, super prezent!

2021-04-15

Super prezent od chłopaka, bardzo trafiony!

2021-04-11

takiego cuda jeszcze nie widziałem, coś jak helikopter ale bez silnika, dzieci mnie okropnie tym lotem zaskoczyły! ale było naprawdę fajnie, najlepsze chyba widoki :)

Dodaj Opinię

Lot wiatrakowcem z pilotażem – Warszawa

FAQ

28.06.2020

Dzień dobry, czy szkolenie jest wliczone w 30 min lotu, czy jest to dodatkowy czas? Oraz, czy voucher został objęty jakimś ubezpieczeniem w razie jakiegokolwiek wypadku?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Szkolenie nie jest wliczone w czas lotu, lot za sterami wiatrakowca trwa 30 minut. Uczestnik przed lotem zostanie dokładnie zapoznany z zasadami bezpieczeństwa oraz sposobem sterowania i komunikacji z pilotem, gdy osoba obdarowana będzie przestrzegać wszelkich zaleceń instruktora nie istnieje ryzyko wystąpienia wypadku, dodatkowo atkacji nad bezpieczeństwem czuwa instruktor. 
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Lot wiatrakowcem z możliwością pilotowania statkiem powietrznym odbywający się na terenie Lądowiska Wilga w miejscowości Ostrybór ok. 50 km od centrum Warszawy. Lot wiatrakowcem trwa 30 minut.

Komu podarować lot wiatrakowcem z pilotażem?

  • Osobie pasjonującej się lotnictwem
  • Przyjaciółce z okolic Warszawy, która chciałaby się sprawdzić w roli pilota
  • Osobie, która lubi niebanalne wyzwania

Lot wiatrakowcem

Lot wiatrakowcem w okolicach Warszawy to niepowtarzalna okazja, by sprawdzić się w roli pilota za sterami wiatrakowca. Przed startem uczestnik przejdzie szkolenie z instruktorem, który zapozna z maszyną oraz dokładnie wyjaśni sposób sterowania. Następnie uczestnik zasiądzie na miejscu pilota i przy niewielkiej pomocy instruktora będzie miał możliwość praktycznie samodzielnie prowadzić cały lot. Pilotowanie nie wymaga doświadczenia, szkolenie z instruktorem w zupełności przygotowuje do lotu. Start odbywa się z Lądowiska Wilga w miejscowości Ostrybór. Lot za sterami wiatrakowca trwa 30 minut.

Wiatrakowiec

To ultralekka maszyna, którą steruje się podobnie jak samolot, wykonując skoordynowane ruchy drążkiem i orczykiem. Wiatrakowiec nie posiada silnika. Wyposażony jest w wirnik, który obraca się dzięki wykorzystaniu zjawiska autorotacji powstającego dzięki ruchowi postępowemu wiropłata względem powietrza, uzyskanego dzięki sile napędowej śmigła. Wiatrakowiec osiąga prędkość sięgającą nawet 150 km/h i unosi się do 1500 metrów.

Bezpieczeństwo

Wiatrakowiec uważany jest za jedną z najbezpieczniejszych maszyn lotniczych. Jest praktycznie całkowicie niewrażliwy na turbulencje i nie wpada w korkociąg. Licencjonowany pilot, z wieloletnim doświadczeniem i setkami odbytych lotów zadba o bezpieczny przebieg atrakcji, który w razie konieczności przejmie stery. Uczestnik przed lotem zostanie dokładnie zapoznany z zasadami bezpieczeństwa oraz sposobem sterowania i komunikacji z pilotem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Jest przeżyciem, które na długo pozostanie w pamięci
  • To spełnienie marzeń każdego miłośnika lotnictwa
  • Jest okazją do sprawdzenia się w roli pilota

 

Polecamy ten prezent na:

pinezka
Warszawa  - kliknij żeby zmienić

Warszawa   (zmień)

Cena:

Cena: 469 zł

ktoś kupił ten produkt
1 osoba kupiła ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
blik payu apple pay google pay twisto
P0004176