Dzisiaj nasza infolinia sprzedażowa dostępna jest od 9:00 do 19:00

 • 600 763 700
 • pon - pt: 9:00 - 19:00
  sob: 10:00 - 15:00; nd: 15:00 - 19:00

Lot samolotem myśliwskim MIG-15 Fagot

Czas zrobić coś niepowtarzalnego. Może będzie to spełnienie dziecięcych marzeń, może zew chwili...na pewno będzie to ekscytujące doświadczenie. Nie jest to symulator lotów! To prawdziwy MIG-15. Maszyna budząca emocje u każdego. Zapiera dech w piersiach samym wyglądem. Samolot myśliwski o niebywałej mocy. Osiąga prędkość maksymalną 1100km/h, a jego pułap to około 15,5tys. metrów. Czas przeżyć to na własnej skórze, poczuć przeciążenia i dreszcz emocji z najwyższej półki. Nie jest to lot dla wybranych, to lot dla każdego. W powietrzu będzie szansa przejęcia kontroli nad samolotem i wypróbowania manewrów takich jak zwroty czy pętle. Podwójny kokpit MiGa-15 zawiera dwie w pełni wyposażone kabiny pilotów. Będzie można bez obaw wziąć stery w swoje ręce pod czujnym okiem pilota. Jakieś specjalne życzenie – poinformuj nas o tym – jesteśmy po to, abyś Ty mógł przeżyć przygodę życia!

Płatnosci mobilne

Cena:

13 895 zł

Kup przez telefon

Lokalizacja

Ocena atrakcji

5/5

Opcje dodatkowe

D A R M O W A D O S T A W A

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  Lot trwa ok. 20 minut. Na całą atrakcję proponujemy zarezerwować ok. 60 minut.

 • Pogoda

  W razie odwołania terminu realizacji ze względu na niekorzystne warunki pogodowe zarezerwujemy dla Państwa kolejny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Otrzymasz certyfikat, na którym Twój pilot złoży swój podpis i potwierdzi odbycie lotu. Będzie to cenna pamiątka niezapomnianej podniebnej przygody u nas w Polsce!

 • Obowiązujący strój

  Dowolny.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

 • Informacje dodatkowe

  Po lądowaniu będzie możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia z pilotem z myśliwcem MiG-15 Fagot w tle.

#RYBA

A dla mnie prezent jest wart swojej ceny! Może dlatego, ze jestem naprawdę wielkim pasjonatem lotnictwa! :) Lot takim myśliwskim samolotem śnił mi się po nocach, a w końcu moje marzenie się spełniło! Było to niesamowite przeżycie, móc dotknąć, usiąść na miejscu pilota... i przede wszystkim chwycić choć na chwilę za ster podczas mknięcia w przestworzach. Ach! Nie da się tego opisać, to trzeba przeżyć! :)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności