Lot myśliwcem L-39

Marzysz o pilotowaniu odrzutowca? Masz możliwość odbycia lotu myśliwcem L-39, który czeka gotowy do wejścia na pokład. Lotnisko, nad którym latamy ma za sobą bardzo ciekawą historię, wypróbuj możliwości jednego ze stacjonujących tam myśliwców. Ciesz się adrenaliną siedząc w kokpicie nowoczesnego naddźwiękowego myśliwca, który osiąga prędkość rzędu 0,6-0,7 prędkości dźwięku. O Twoje bezpieczeństwo zadba doświadczony pilot, dla którego latanie z ogromną prędkością to chleb powszedni. Twój pilot powita Cię już na wjeździe na teren lotniska. Przeprowadzi z Tobą kurs pilotażu myśliwca, uzyskasz wyjaśnienie dotyczące systemów bezpieczeństwa na pokładzie. Następnie pilot zaopatrzy Cię w specjalne obuwie, rękawice, kask ochronny i kombinezon idealnie dobrane i dopasowane do Twojej postury. Sam podejmiesz decyzję czy chcesz wykonać spokojny lot, czy przejść przez pełny program szkoleniowy przyszłego pilota. Tak rozpocznie się przygoda Twojego życia. Doświadczony instruktor chętnie odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania. Wszystkie manewry lotnicze staną się dla Ciebie oczywiste i z teorii zamienią się w praktykę. Po szkoleniu przejdziesz do rampy gdzie przygotowywany jest samolot do lotu. Technicy dostosują miejsce w kokpicie do Twoich parametrów.  Zasiądziesz z przodu na miejscu pierwszego pilota. Po ponownym sprawdzeniu urządzeń i otrzymaniu odprawy będziecie gotowi do startu. Samodzielne wypróbowanie manewrów takich jak zwoje czy pętle stanie się rzeczywistością. Nasi piloci są w stanie pokazać szereg manewrów szkoleniowo akrobacyjnych takich jak skręty, zwroty bojowe, pętle, odwrócone zwroty bojowe, strome wznoszenia, pikowanie, ostre skręty, tail-slide czyli tzw. “opadanie liściem”. Doświadczysz unikalnego powietrznego przeżycia, które po lądowaniu możesz uwiecznić na zdjęciu z pilotem wraz z myśliwcem w tle, otrzymasz również certyfikat z wyszczególnionymi osiągami lotu. Ale to jeszcze nie koniec. Czy takie przeżycie nie jest idealną okazją do wzniesienia toastu? Jak najbardziej tak, a więc za fantastyczną przygodę! Zrób sobie niespodziankę lub podaruj to przeżycie prawdziwemu pasjonatowi lotnictwa. Z pewnością poczujesz przypływ adrenaliny, lub prezent będzie strzałem w dziesiątkę!

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Ryga 9 900 zł

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Ryga, Łotwa

 • Czas trwania

  20 minut w powietrzu.

 • Pogoda

  W razie odwołania terminu realizacji ze względu na niekorzystne warunki pogodowe zarezerwujemy dla Państwa kolejny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji może pojawić się osoba towarzysząca. Lot realizowany wyłącznie przez osobę obdarowaną.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

 • Informacje dodatkowe

  Po lądowaniu będzie możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia z pilotem z myśliwcem L-39 w tle. Otrzymasz certyfikat, na którym pilot złoży swój podpis i potwierdzi wykonanie lotu.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności

#marzymisie

Darmowe miśki

do zamówień od 100 zł