Kurs języka hiszpańskiego online

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

6 miesięcy

Lokalizacja

Internetowy serwis do samodzielnej nauki języków obcych: kursy123

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację.

Informacje dla oglądających

Udział w kursie bierze wyłącznie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Kurs jest ogólnodostępny po zalogowaniu. Wymagany dostęp do internetu.

Informacje dodatkowe

Wypełnij formularz rezerwacji na https://prezentmarzen.com/rezerwacja/ i skontaktuj się z obsługą platformy 123 w celu wymiany vouchera na kod dostępu do materiałów edukacyjnych.

Ważność vouchera

365

2020-06-19
4/5

Kurs języka hiszpańskiego online

Na jesieni wyjeżdżam do Hiszpani do mojego taty. Taki kurs na pewno nie pójdzie na marne.

2020-06-12
5/5

Kurs hiszpańskiego

Nareszcie nauczyłam się podstaw hiszpańskiego. A wszytko dzięki prezentowi od chłopaka :) Bardzo fajnie przygotowany kurs, aż miło się uczy :)

2020-05-11
5/5

hiszpański on-line

Hiszpański on-line? Czemu nie? I tak siedzę w domu z maluchami i tak. A tak to może kiedyś się przyda i pojedziemy całą czwórką do Hiszpanii, bez stresu z nieznajomości języka. Moje 6-latki powtarzają niektóre słówka razem ze mną. Może będzie jakiś pożytek z tej kwarantanny...

2020-05-05
4/5

Prezent od mamusi :)

Fajny pomysł na odpędzenie nudy siedząc w domu. Nie wiem ile się nauczę z tego kursu :) ale uwielbiam słuchać brzmienia tego języka.

2020-04-21
5/5

Nauka hiszpańskiego

Nauka hiszpańskiego zawsze chodziła mi po głowie. Na urodziny od siostry otrzymałam voucher na kurs online, prezent idealnie trafiony. W wolnej chwili spędzam czas na nauce tego pięknego języka :)

2020-04-14
5/5

Spełnienie marzeń

Dostałam kurs na urodziny, ale jakoś nie mogłam się zebrać do realizacji. Na szczęście wygrzebałam voucher podczas porządków i przez nakaz siedzenia w domu nauczyłam się hiszpańskiego ! :) Cały kurs bardzo fajny i wygodny. Łatwo się uczy

2020-04-07
4/5

Zwiedzaj Amerykę Południową

Chciałem się uczyć, albo hiszpańskiego, albo chińskiego. Postawiłem na hiszpański, jak się to wszystko uspokoi wyjeżdżam do Amazonii. Obejrzałem trochę filmów, ćwiczeń interaktywnych i zdecydowałem.

2019-11-25
4/5

polecam

Moja córka chodzi na zajęcia do prywatnej szkoły językowej a ten kurs jest świetnym uzupełnieniem i powtórzeniem wiadomości. Ma fioła na punkcie Hiszpanii. Nie ma problemmów z obsługą aplikacji. Zamiast kupić zbędny prezent, który rzuci się kąt polecam takie rozwiązanie.

2019-09-24
4/5

kurs

Voucher na kurs dostałam od chłopaka przed planowanymi wakacjami w Hiszpanii. Poznałam podstawy więc czułam się pewniej np robiąc zakupy. Fajne lekcje!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

15.06.2020

Na jakim poziomie językowym kończy sie kurs?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
W zależności od wybranej opcji, prezent obejmuje 6 lub 12 miesięcy nauki. W zależności od wybranej opcji kończymy kurs na poziomie podstawowym lub komunikatywnym. 

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Kurs języka hiszpańskiego online, realizowany za pomocą platformy e-learningowej kursy123. W zależności od wybranej opcji, prezent obejmuje 6 lub 12 miesięczny dostęp do materiałów edukacyjnych.

Komu podarować kurs hiszpańskiego online?

  • Nastolatkowi z zamiłowaniem do nauki języków obcych
  • Osobie dorosłej, której znajomość hiszpańskiego przydałaby się w życiu zawodowym
  • Każdemu, kto chciałby nauczyć się języka hiszpańskiego np. przed wyjazdem na wakacje

Kurs języka hiszpańskiego online

Kurs hiszpańskiego online za pośrednictwem platformy kursy123 to innowacyjny program nauki, składający się z fotolekcji, filmów edukacyjnych z efektami specjalnymi, gier, dialogów, dyktand, ćwiczeń oraz kącika gramatycznego. Połączenie tych elementów pozwala zaangażować zarówno pamięć wzrokową, jak i słuchową oraz w łatwy sposób przyswoić wymowę i rozumienie ze słuchu. Kurs łączy naukę z rozrywką i zabawą, dzięki czemu  nauka staje się przyjemnością i przynosi niezwykłe efekty. 

Hiszpański 123 w liczbach

  • 9 poziomów nauczania od podstawowego do komunikatywnego
  • każdy poziom zawiera 22 lekcje
  • kurs zawiera 1080 interaktywnych ćwiczeń
  • hiszpański123 to łącznie 720 godzin nauki

Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego?

Język hiszpański plasuje się w czołówce najpowszechniej używanych języków na całym świecie. Około 400 milionów ludzi używa go jako języka ojczystego, natomiast kolejne 100 milionów włada nim biegle i traktuje go jako drugi język. W Stanach Zjednoczonych jest to drugi, tuż po angielskim język urzędowy. Język hiszpański to także jeden z języków wielu międzynarodowych organizacji np. ONZ, UE, UNICEF, WHO, UEFA, FIFA.

Zasady realizacji

W celu realizacji kursu językowego online należy wypełnić formularz rezerwacji na stronie https://prezentmarzen.com/rezerwacja/, a następnie skontaktować się z obsługą platformy kursy123 i wymienić voucher na kupon z kodem do materiałów szkoleniowych. Kod należy aktywować na platformie online w czasie nie dłuższym niż rok od daty zakupu vouchera. W zależności od wybranej opcji, dostęp do kursu online wynosi 6 lub 12 miesięcy od dnia, w którym kod został aktywowany na platformie e-learningowej.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • jest inwestycją w rozwój bliskiej osoby
  • pozwala zdobyć nową wiedzę i umiejętności
  • wspomaga samodzielną naukę języka obcego 
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

wiele lokalizacji  - kliknij żeby zmienić
wiele lokalizacji   (zmień)

Cena:

Czas trwania:  6 miesięcy

Cena: 59 zł

Ocena 

4/5
9