Dzisiaj nasza infolinia sprzedażowa dostępna jest od 9:00 do 19:00

 • 600 763 700
 • pon - pt: 9:00 - 19:00
  sob: 10:00 - 15:00; nd: 15:00 - 19:00

Kurs kontrolowanego poślizgu EASYDRIFT – Ostrawa

Innowacja w zakresie szkoleń bezpiecznej jazdy!

Kurs kontrolowanego poślizgu EasyDrift to doskonały prezent dla każdej osoby, która chce nauczyć się całkowitego panowania nad pojazdem z przednim napędem. EasyDrift to specjalne, kompozytowe nakładki nakładane na koła, które wręcz otulają oponę i znacznie zmniejszają przyczepność pojazdu, dzięki czemu samochód wpada w poślizg już przy 20 km/h nawet na torowym, suchym asfalcie. EasyDrift nie wymaga wprowadzania żadnych dodatkowych zmian w pojeździe, dlatego mogą być używane nawet w samochodach spotykanych na co dzień na drogach. Dzięki takim nakładkom symulującym zachowania pojazdu na śliskiej powierzchni każdy kierowca pod okiem doświadczonego instruktora będzie w stanie opanować sztukę kontrolowania pojazdu wpadającego w poślizg. Celem takiego kursu jest wyuczenie odruchów i nawyków ruchowych u kierowców, dzięki którym można błyskawicznie i prawidowo zareagować na niebezpieczne sytuacje zaskakujące nas na drodze. Z nakładek EasyDrift korzystają producenci pojazdów na całym świecie przy testach fabrycznych w warunkach niskiej przyczepności. Jest to także element systemu szkoleniowego służb mundurowowych w Stanach Zjednoczonych. Kurs odbywa się na samochodzie Hundai i30 coupe.

 

Płatnosci mobilne

Cena:

399 zł

Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  LIBROS, Ostrawa, ul Palackeho 1114

 • Czas trwania

  Szkolenie potrwa 30 minut.

 • Pogoda

  Prezent całoroczny. Realizacja może nie odbyć się w ustalonym terminie z przyczyn technicznych niezależnych od organizatora. W takim przypadku termin realizacji zostanie przełożony na najbliższy dostępny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejsce realizacji osoba obdarowana może zaprosić osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Strój dowolny, wygodny.

 • Wymagania

  Atrakcja dostępna dla osób od 18 roku życia. Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających

 • Informacje dodatkowe

  Osoba obserwująca przejazd ma możliwość fotografowania, lub filmowania, musi jednak wypożyczyć na miejscu specjalną kamizelkę odblaskową uprawniającą do poruszania się po torze offroad. Koszt kamizelki - 18,45zł.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności