• W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.
 • W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.

Kurs kontrolowanego poślizgu EASYDRIFT – Ostrawa

1081

Innowacja w zakresie szkoleń bezpiecznej jazdy!

Kurs kontrolowanego poślizgu EasyDrift to doskonały prezent dla każdej osoby, która chce nauczyć się całkowitego panowania nad pojazdem z przednim napędem. EasyDrift to specjalne, kompozytowe nakładki nakładane na koła, które wręcz otulają oponę i znacznie zmniejszają przyczepność pojazdu, dzięki czemu samochód wpada w poślizg już przy 20 km/h nawet na torowym, suchym asfalcie. EasyDrift nie wymaga wprowadzania żadnych dodatkowych zmian w pojeździe, dlatego mogą być używane nawet w samochodach spotykanych na co dzień na drogach. Dzięki takim nakładkom symulującym zachowania pojazdu na śliskiej powierzchni każdy kierowca pod okiem doświadczonego instruktora będzie w stanie opanować sztukę kontrolowania pojazdu wpadającego w poślizg. Celem takiego kursu jest wyuczenie odruchów i nawyków ruchowych u kierowców, dzięki którym można błyskawicznie i prawidowo zareagować na niebezpieczne sytuacje zaskakujące nas na drodze. Z nakładek EasyDrift korzystają producenci pojazdów na całym świecie przy testach fabrycznych w warunkach niskiej przyczepności. Jest to także element systemu szkoleniowego służb mundurowowych w Stanach Zjednoczonych. Kurs odbywa się na samochodzie Hyundai i30 coupe.

 

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Za Kierownicą

Kup w zestawie 40

PrezentMarzeń - Za Kierownicą399 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  LIBROS, Ostrawa, ul Palackeho 1114

 • Czas trwania

  Szkolenie potrwa 30 minut.

 • Pogoda

  Prezent całoroczny. Realizacja może nie odbyć się w ustalonym terminie z przyczyn technicznych niezależnych od organizatora. W takim przypadku termin realizacji zostanie przełożony na najbliższy dostępny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejsce realizacji osoba obdarowana może zaprosić osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Strój dowolny, wygodny.

 • Wymagania

  Atrakcja dostępna dla osób od 18 roku życia. Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających

 • Informacje dodatkowe

  Osoba obserwująca przejazd ma możliwość fotografowania, lub filmowania, musi jednak wypożyczyć na miejscu specjalną kamizelkę odblaskową uprawniającą do poruszania się po torze offroad. Koszt kamizelki - 18,45zł.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności