Jazda wojskowym samochodem terenowym

(2)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Jazda w roli kierowcy wojskowego samochodu terenowego. Uczestnik prowadzi pojazd w obecności instruktora po uprzednim przeszkoleniu. Czas trwania przejażdżki oraz model samochodu uzależnione są od wybranej lokalizacji.

Komu podarować jazdę samochodem terenowym?

  • Osobie, która interesuje się militariami
  • Przyjacielowi, który uwielbia motoryzacyjne przygody
  • Każdemu, kto zawsze marzył o poprowadzeniu wojskowego pojazdu

Jazda wojskowym samochodem terenowym

Jazda za kierownicą wojskowego samochodu terenowego to prezent, który z pewnością na długo pozostanie w pamięci obdarowanej nim osoby. Możliwość zajęcia miejsca kierowcy jednego z wojskowych klasyków terenowych nie zdarza się przecież codziennie. Wojskowe auta terenowe produkowane były głównie do przewozu ludzi. Ich zadaniem było sprostanie nawet najbardziej wymagającym warunkom terenu i zagwarantowanie transportu w dowolne miejsce. Model i marka wojskowego pojazdu, którym realizowana jest przejażdżka oraz czas trwania samej jazdy uzależnione są od wybranej lokalizacji.

Bezpieczeństwo

Przed rozpoczęciem jazdy osoba obdarowana weźmie udział w krótkim szkoleniu z instruktorem. W jego ramach uczestnik zostanie zapoznany z obsługą pojazdu oraz zasadami bezpieczeństwa, które należy zachować w czasie jazdy. Instruktor zajmuje miejsce pasażera, by nadzorować prawidłowy przebieg atrakcji i udzielać w razie potrzeby porad i wskazówek kierującemu. Wszystkie auta wykorzystywane do jazdy są w pełni sprawne technicznie.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Spełnia marzenie o jeździe wojskowym klasykiem
  • Pozwala przeżyć niezapomnianą przygodę
  • To oryginalny upominek, gotowy do wręczenia

Cena od: 375 zł

Dostępne w
2 lokalizacjach!