Jazda za kierownicą Subaru WRX STI 2017 – Tor Nurburgring

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

2 dni

Lokalizacja

Bus wyrusza z Wrocławia, dokładnie miejsce spotkania ustalane jest podczas rezerwacji.

Pogoda

Atrakcja sezonowa od początku czerwca do końca sierpnia. Realizacja może nie odbyć się z przyczyn technicznych niezależnych od organizatora. W takim przypadku atrakcja zostanie przełożona na najbliższy dostępny termin.

Informacje dla oglądających

W atrakcji bierze udział wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Wymagane prawo jazdy kat. B i ważny dowód osobisty. Zakaz uczestnictwa pod wpływem alkoholu i innych środkach odurzających.

Informacje dodatkowe

Voucher obejmuje: przejazd busem z Wrocławia na tor Nurburgring, nocleg ze śniadaniem, jazda autostradą, przejazd 2 okrążeń toru, powrót do Wrocławia

Ważność vouchera

365

2020-07-09
5/5

Absolutnie spełnione marzenia

To było absolutnie spełnienie moich marzeń, tego po prostu nie da się opisać, każdy chyba marzy o jeździe w dokładnie tym miejscu a mi udało się to osiagnąć. Naprawdę polecam !!!!!!

2020-05-28
5/5

Ten prezent zmienia punkt widzenia jazdy samochodem.

Marzenia się spełniają :D
trzy okrążenia za kółkiem Subaru po najsłynniejszym torze wyścigowym na świecie stało się dla mnie marzeniem do odkreślenia i już myślałem, że wiem co to znaczy ekstremalna jazda, dopóki za kierownicą nie usiadł zawodowy kierowca wyścigowy. Miałem zakwasy na szyi od przeciążeń. W drodze powrotnej na autostradzie przy 140km/h miałem wrażenie, że ledwie się toczę.

2020-03-31
5/5

Marzenie spełnione

Przejechanie się na Nurburgringu to chyba marzenie każdego fana motoryzacji - udało się ! :)
Mega przygoda w zielonym piekle, sama atrakcja super zorganizowana i przeprowadzona, samochody super, naprawdę polecam raz w życiu wydać kilka tysięcy by zapewnić sobie takie wspomnienia

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

10.09.2020

Czy w cenie jest równiez ubezpieczenie?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Jazdy realizowane są na terenie zamkniętego torów wyścigowych, gdzie doskonała nawierzchnia stwarza warunki do bezpiecznej jazdy. Przejażdżki odbywają się podczas eventów motoryzacyjnych - całodniowych imprez, nad których organizacją czuwa grupa profesjonalistów. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu. Jazdy odbywają się indywidualnie, więc nie ma ryzyka kolizji z innym autem. Podczas eventu zespół instruktorów pozostaje stale do dyspozycji osoby obdarowanej oferując wsparcie oraz pełną obsługę.

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Jazda za kierownicą Subaru WRX STI na najsłynniejszym torze wyścigowym na świecie –Nurburgring. Osoba obdarowana spędzi noc w hotelu i pokona 2 pełne okrążenia toru.

Komu podarować jazdę Subaru WRX STI?

 • Miłośnikowi marki Subaru
 • Pasjonatowi rajdów samochodowych
 • Każdemu, kto chciałby zaznać prawdziwych rajdowych emocji

Jazda Subaru WRX STI

Ekstremalny jazda Subaru WRX STI to doskonały pomysł na prezent dla wszystkich miłośników rajdów WRC i szybkiej sportowej jazdy. Siadając za kierownicą rajdowego samochodu na torze wyścigowym pod okiem instruktorów, osoba obdarowana będzie miała okazję samodzielnie przetestować możliwości jezdne auta w bezpiecznych warunkach. Przed przystąpieniem do jazdy, uczestnik weźmie udział w szkoleniu teoretycznym odnośnie zasad panujących na torze oraz teoretyczny wykład na temat zachowania się samochodu podczas sportowej jazdy. Podczas podróży do Niemiec, osoba obdarowana będzie mogła się przyglądać możliwościom Subaru, pokonując kilometry po niemieckich autostradach.

Voucher obejmuje

 1. Przejazd busem z Wrocławia na tor Nurburgring
 2. Przejazd Subaru po niemieckich autostradach (50 km)
 3. Nocleg w pokoju 1-osobowym ze śniadaniem
 4. Przejazd 2 okrążeń dużej pętli toru za kierownicą Subaru WRX STI (1 okrążenie wynosi 21 km)
 5. Powrót do Wrocławia

Subaru Impreza WRX STI

Subaru Impreza w wersji STI (Subaru Tecnica International) produkowane były przez sześć generacji i długo zarezerwowane były dla rynku japońskiego. Auta te poddane były fabrycznemu tuningowi i wykazują się zmienionymi elementami osprzętu silnika, usportowionym zawieszeniem i hamulcami. Jazda realizowana jest najnowszym modelem STI z 2017 roku.

Parametry techniczne

Silnik: boxer pojemność 2.4l
Moc: 300 KM
Przyspieszenie 0-100 km/h: 5,2 s 
Prędkość maksymalna: 260 km/h
Skrzynia biegów: manualna, 6-biegowa

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są na terenie zamkniętego torów wyścigowych, gdzie doskonała nawierzchnia stwarza warunki do bezpiecznej jazdy. Przejażdżki odbywają się podczas eventów motoryzacyjnych - całodniowych imprez, nad których organizacją czuwa grupa profesjonalistów. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu. Jazdy odbywają się indywidualnie, więc nie ma ryzyka kolizji z innym autem. Podczas eventu zespół instruktorów pozostaje stale do dyspozycji osoby obdarowanej oferując wsparcie oraz pełną obsługę.

Tor Nurburgring

Tor położony jest w Niemczech, 800 km od Wrocławia i jest najpopularniejszym tego typu obiektem. Jego trasa biegnie wokół średniowiecznego zamku, w miejscowych górach Eifel. Trasa przejazdu bogata jest w liczne zakręty i przeszkody, co czyni ją jedną z najniebezpieczniejszych na świecie. Na Nurburgring od lat odbywają się najważniejsze imprezy motoryzacyjne a długość okrążenia wynosi niecałe 21 km i dodatkowy tor Formuły 1. Znany kierowca wyścigowy nazwał trasę toru Nurburgring jako Green Hell (Zielone Piekło). Ciekawostką jest również fakt, że wizerunek toru jest wykorzystywany w wielu grach komputerowych.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Pozwala spełnić marzenie o przejażdżce rajdowym samochodem
 • Stwarza okazję do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności
 • Dostarcza niezapomnianych emocji
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Nurburg  - kliknij żeby zmienić
Nurburg   (zmień)

Cena:

Cena: 4 500 zł

P0005053

Ocena 

5/5
3