Jazda Subaru STI – Tor Krzywa

Dla miłośników rajdowych emocji oferujemy nie lada atrakcję - jazdę Subaru STI na torze Krzywa. Auto stworzone do ekstremalnej jazdy po torze zaskakuje swoich fanów nowym designem! Nowy wizerunek i opływowe kształty sprawiają, że Subaru STI nabrało jeszcze więcej klasy! Pod maską niezmiennie niezawodne 300 KM, które sprawiają, że pierwsze 100 km/h pojawia się na zegarach zaledwie po upływie 4,5 s.!

Na początku czeka Cię krótkie szkolenie dotyczące zasad bezpieczeństwa i informacji o aucie. Następnie pokonasz 2 okrążenia w celu zapoznania się zarówno z torem jak i z autem. Kolejne 7 okrążeń to już ekstremalna jazda, na najwyższych obrotach! Aby utrzymać Twoje niepohamowane emocje i wysoki wskaźnik adrenaliny przesiądziesz się na fotel pasażera. Zwieńczeniem atrakcji będzie 1 okrążenie pokazowe, które pokona instruktor w pełni wykorzystując potencjał drzemiący w klasyce rajdowej motoryzacji.

W przypadku wyboru 15 okrążeń Twój przejazd zostanie przedłużone o kolejne 5 okrążeń, pokonywanych za kierownicą Subaru STI.
TOR KRZYWA
Tor Krzywa zlokalizowany jest na terenie byłego lotniska. Długość toru to 1 km. Kierowcy mogą korzystać z płyty poślizgowej, przestrzeń płyty lotniska umożliwia testy szybkich samochodów i pozwala zmierzyć się z poślizgami bez ograniczeń szerokości toru – polecamy szczególnie zimą, na torze śnieżno-lodowym.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Ilość okrążeń

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Tor Krzywa LSSE Obszar Krzywa

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów śniegu termin realizacji może ulec zmianie. Jazdy odbywają się w wybrane dni weekendów każdego miesiąca.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów. Podczas realizacji uczestnik wyposażony zostanie w balaklawę, kask.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Prawo jazdy kat. B.

 • Informacje dodatkowe

  Rezerwacji należy dokonać z minimum 7 dniowym terminem wyprzedzenia. Każdy uczestnik dostanie film onboard z własnej przejażdżki. W tym celu prosimy wziąć ze sobą kartę pamięci SD.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności