Jazda za kierownicą Lamborghini Gallardo – wiele lokalizacji

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Przejażdżka za kierownicą Lamborghini Gallardo na wybranym torze wyścigowym. Przed przejażdżką odbywa się krótkie szkolenie, podczas którego instruktor przekazuje niezbędne informacje na temat bezpieczeństwa i zasad realizacji.


Osoba obdarowana przy rezerwacji wybiera lokalizację. Następnie w zarezerwowanym terminie zjawia się na torze z voucherem prezentowym. Lokalizacje mogą ulec zmianie między chwilą zakupu, a rezerwacją. Aktualna lista dostępnych lokalizacji znajduje się poniżej.


Komu podarować jazdę Lamborghini Gallardo?

 • mężczyźnie, który pasjonuje się motoryzacją
 • fanowi marki Lamborghini
 • każdemu, kto chciałby sprawdzić się w roli kierowcy Lamborghini Gallardo

Atrakcja

Po zarezerwowaniu dogodnego terminu i przybyciu na wybrany tor, uczestnik spotka się z instruktorem, który zapozna go z Lamborghini Gallardo i przekaże niezbędne informacje na temat realizacji i zasad bezpieczeństwa, których należy przestrzegać. Następnie obdarowany zajmie miejsce kierowcy i rozpocznie przejażdżkę Lamborghini pokonując wyznaczony dystans. Na miejscu pasażera usiądzie instruktor.

Bezpieczeństwo

Jazdy superautami realizowane są na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Doskonała nawierzchnia stwarza warunki do bezpiecznej jazdy. Przejażdżki odbywają się podczas eventów motoryzacyjnych, całodniowych imprez, nad których organizacją czuwa grupa profesjonalistów. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu. Jazdy odbywają się indywidualnie, więc nie ma ryzyka spowodowania kolizji z innym autem. Każda jazda poprzedzona jest krótkim instruktażem, podczas którego przybliżane są zasady bezpieczeństwa oraz reguły obowiązujące na torze. W jeździe uczestniczy instruktor – doświadczony kierowca rajdowy, który zajmuje miejsce pasażera.

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji
 2. Przyjazd na tor i rejestracja uczestników
 3. Krótkie szkolenie z instruktorem
 4. Jazda za kierownicą Lamborghini
 5. Możliwość obserwacji przejazdów innych uczestników

Miejsce realizacji

Jazda Lamborghini odbywa się na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Aktualnie dostępne miejsca realizacji widoczne są poniżej nagłówka “lokalizacja”, tuż pod przyciskiem “kup teraz”.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • podarujesz możliwość poprowadzenia auta, o którym marzą miliony mężczyzn
 • to okazja do sprawdzenia swoich umiejętności
 • przejażdżka Lamborghini Gallardo gwarantuje niezapomniane wspomnienia
 • to prezent odpowiedni zarówno dla kobiety jak i mężczyzny

 

Opinie (7)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-08-22

Jazda super, auto genialne. Uwaga, przedstawiciel w punkcie prezencik nie ma mozliwosci sprzedarzy uslugi nagrywania filmu, ten trzeba dokupic na miejscu. Poza tym wszystko super

2020-06-30

Bony były nagrodą dla naszych Kontrahentów.
Nagrody zyskaliśmy współpracując z firmą Emotivo, przy kampanii reklamowej.
Bony zamieniliśmy na Jazdę Lamborghini z przeznaczaniem dla naszych Kontrahentów jako nagrodę za wieloletnią współpracę. Było to dla nas bardzo wygodne narzędzie do premiowania klientów, ponieważ było łatwe do wykorzystania na terenie całej polski. Polecamy współpracę-szczególne dziękując działowi reklamy za sprawną współpracę.

2020-06-25

Było fantastycznie! Myślałam, że to atrakcja tylko dla facetów, ale myliłam się :) Bawiłam się świetnie! Podaruję te emocje w prezencie mojej siostrze :) Polecam !

Dodaj Opinię

Jazda za kierownicą Lamborghini Gallardo – wiele lokalizacji

Realizacja

Cena: 499 zł

ktoś kupił ten produkt
31 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0003154