Jazda za kierownicą Ferrari 360 Modena – Nowe Miasto

1211

Jazda za kierownicą Ferrari 360 Modena realizowana jest na torze wyścigowym w Nowym Mieście nad Pilicą. Przed jazdą Ferrari odbywa się krótkie szkolenie oraz dodatkowo jazda w roli pasażera innym autem szkoły rajdowej.

Komu podarować jazdę Ferrari 360 Modena?

 • Mężczyźnie, który uwielbia piękne, szybkie i ekskluzywne auta
 • Miłośnikowi marki Ferrari
 • Każdemu, kto od zawsze marzył, by zasiąść za kierownicą Ferrari

Atrakcja

Jazda Ferrari na terenie toru wyścigowego w Nowym Mieście nad Pilicą to okazja do prowadzenia super auta w miejscu, gdzie sportową jazdę doskonalą zawodowcy. Jazda za kierownicą Ferrari 360 Modena daje możliwość sprawdzenia własnych umiejętności i testowania sportowego auta. Szczegóły dotyczące jazdy za kierownicą Ferrari przybliży instruktor podczas krótkiego szkolenia poprzedzającego przejażdżkę. Instruktor służy dobrą radą również podczas przejazdu, ponieważ siada na miejscu pasażera. 

Ferrari 360 Modena

Na torze wyścigowym w Nowym Mieście nad Pilicą jazda odbywa się za kierownicą Ferrari 360 Modena. To model, który godnie reprezentuje włoską markę. W czasie pięcioletniej produkcji wyprodukowano ponad 16 tysięcy egzemplarzy Modeny. To wynik, który sprawił, że 360 Modena był najlepiej sprzedającym się Ferrari w historii. Ten fakt potwierdza, że auto nie tylko jest luksusowe, piękne, ale też niezwykle komfortowe i niezawodne. 

Parametry

 • Silnik: V8
 • Moc: 400 KM
 • Przyspieszenie 0-100 km/h: 4,3 s
 • Prędkość maksymalna: 298 km/h
 • Napęd: tylny

Bezpieczeństwo

Jazdy superautami realizowane są na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Doskonała nawierzchnia stwarza warunki do bezpiecznej jazdy. Przejażdżki odbywają się podczas eventów motoryzacyjnych, całodniowych imprez, nad których organizacją czuwa grupa profesjonalistów. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu. Jazdy odbywają się indywidualnie, więc nie ma ryzyka spowodowania kolizji z innym autem. Każda jazda poprzedzona jest krótkim instruktażem, podczas którego przybliżane są zasady bezpieczeństwa oraz reguły obowiązujące na torze. W jeździe uczestniczy instruktor – doświadczony kierowca rajdowy, który zajmuje miejsce pasażera.

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji
 2. Przyjazd na tor i rejestracja uczestników
 3. Krótkie szkolenie z instruktorem
 4. Jazda próbna – jedno okrążenie na fotelu pasażera w aucie szkoły rajdowej
 5. Jazda za kierownicą Ferrari 360 Modena
 6. Możliwość obserwacji przejazdów innych uczestników

Miejsce realizacji – Tor w Nowym Mieście nad Pilicą

Tor Nowe Miasto nad Pilicą

Tor wyścigowy zlokalizowany jest w północno – zachodnich granicach Nowego Miasta nad Pilicą. Od Warszawy dzieli go około 80 km, natomiast od Łodzi ok 90 km. Tor utworzony został w miejscu dawnego powojskowego lotniska. Nawierzchnia z płyt betonowych tworzy okrążenie o długości 2000 m.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Wręczasz oryginalny prezent
 • Spełniasz marzenie o przejażdżce legendarnym supersamochodem
 • Kupujesz prezent gotowy do wręczenia
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ilość okrążeń

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.6/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Tor w Nowym Mieście nad Pilicą. Ok. 90 km od Łodzi.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały jazdę Ferrari.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

 • Informacje dodatkowe

  Długość jednego okrążenia toru to 2 km. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

#Kiniaa738

Polecam każdemu, ferrari to super auto, ja nie jestem jakimś wybitnym kierowcą i dałam radę, było niesamowicie!

#Bart202

Coś nieprawdopodobnego!! Ferrari modena to petarda!! Nigdy nie zapomnę tych emocji i adrenaliny, szczególnie na zakrętach :D świetny tor, można było poszaleć, polecam!!!!!!

#Amadeo

Chyba nic nie wywołało u mnie takich emocji jak jazda ferrari modena w Łodzi. Wspaniała przygoda, którą mogłem przeżyć na własnej skórze. Nigdy wcześniej nie byłem na takim profesjonalnym torze wyścigowym, ale spodobało mi się i zamierzam wpadać częściej!!

#IAmTheStig

Cóż mogę powiedzieć. Ferrari modena to samochód któremu żaden inny nie dorównuje do pięt. Bardzo się cieszę, że mogłem w końcu na własnej skórze przekonać się o jego nieprawdopodobnej mocy. Już szykuję się na powtórkę !!

#Grzegorz

Moje marzenie nareszcie się spełniło! Wsiadając do samochodu bałem się, że nie opanuję tej bestii, patrząc jak chwilę wcześniej szaleje na torze miałem małego stracha, ale ostatecznie jazda ferrari okazała się świetną zabawą, polecam!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Podobne produkty

Social Media
Płatności
product