Indywidualny kurs języka angielskiego – online

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Kurs języka angielskiego obejmuje 15 lekcji. Każde zajęcia trwają godzinę.

Lokalizacja

Usługa realizowana online.

Więcej informacji

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Udział w kursie bierze wyłącznie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Konieczna wcześniejsza rezerwacja. Dziecko w wieku przedszkolnym w przypadku kursu BABY. Stabilne łącze internetowe.

Wariant

Angielski JUST FOR YOU – kurs indywidualny

Opinie (0)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.

Dodaj Opinię

Indywidualny kurs języka angielskiego – online

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Indywidualny kurs języka angielskiego – online to spersonalizowane podejście do nauki języka angielskiego, gdzie uczestnicy mają okazję skupić się na swoich konkretnych celach i potrzebach, zyskując pewność siebie w posługiwaniu się angielskim.

Komu podarować kurs języka angielskiego?

  • Osobom, które preferują spersonalizowane podejście do nauki języka angielskiego dostosowane do ich poziomu i celów.

  • Zawodowcom, którzy chcą poprawić swoje umiejętności językowe w elastyczny sposób, pracując z prywatnym instruktorem online.

  • Osobom, które potrzebują kursu językowego online z dedykowanym nauczycielem, aby skoncentrować się na konkretnych obszarach nauki.

Indywidualny kurs języka angielskiego – online

Kurs języka angielskiego JUST FOR YOU to dedykowane zajęcia indywidualne, które są odpowiednie zarówno dla dzieci, jak i dla osób dorosłych. Przed rozpoczęciem kursu, przeprowadzana jest próbna lekcja oraz test, na podstawie którego tworzony jest spersonalizowany program nauczania i ustalana jest długość trwania kursu. Indywidualne zajęcia pozwalają na dopasowanie materiału do konkretnych potrzeb, poziomu językowego i celów uczestnika. Nauczyciele tworzą program lekcji, który uwzględnia preferencje i tematykę interesującą dla ucznia.

Donut Academy

Donut Academy to świetny wybór dla osób w każdym wieku, które cały czas pragną się rozwijać dzięki kursom online. W ofercie Donut Academy znajdują się kursy z programowania, nauki języków obcych, kursy wspomagające zajęcia z przedmiotów szkolnych. A to tylko niewielka część ich działalności. Tak jak ich klienci, oni dalej pragną się rozwijać i co jakiś czas do oferty wprowadzają nowe, nietuzinkowe kursy online! Oprócz standardowych kursów mogą stworzyć coś wyjątkowego, przeznaczonego dla konkretnej osoby. Spełnij marzenia i dołącz do grupy użytkowników Donut Academy.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Umożliwia uczestnikowi spersonalizowane podejście do nauki języka angielskiego, dostosowane do indywidualnych umiejętności i celów.

  • Jest doskonałą opcją dla osób, które chcą skoncentrować się na konkretnych obszarach językowych lub osiągnąć konkretne cele.

  • Wypełnia czas wolny w sposób elastyczny, umożliwiając naukę z dowolnego miejsca i dostosowanie harmonogramu do własnych preferencji.

pinezka
wiele lokalizacji  - zmień lokalizację

wiele lokalizacji   (zmień)

Cena:

Wariant:  Angielski JUST FOR YOU – kurs indywidualny

Cena: 759 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto