Gra w paintball – Nowa Sól

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

2 godziny.

Lokalizacja

Salamandra – Paintball, ul. Sławska 6, Siedlisko (ok. 10 km od Nowej Soli i 30 km od Głogowa)

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

Obowiązujący strój

Ubranie, którego nie boimy się ubrudzić.

Wymagania

Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu lub innych środków odurzających. Prezent dostępny od 16 roku życia za pisemną zgodą rodziców lub w obecności jednego z nich podczas gry.

Informacje dodatkowe

Organizator zapewnia sprzęt niezbędny do gry. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym terminem wyprzedzedzenia. Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy.

Ważność vouchera

365

Napisz opinię

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Zespołowa gra w paintball w miejscowości Siedlisko zlokalizowanej ok. 10 km od Nowej Soli i ok. 30 km od Głogowa. W zależności od wariantu gra przeznaczona jest dla 1, 2, 4 lub 10 osób i trwa 2 godziny.

Komu podarować grę w paintball?

  • Pracownikom, jako formę integracji
  • Rodzinie lub znajomym, by spędzić ciekawie czas
  • Osobom, które lubią ruch i zdrową rywalizację

Paintball

Paintball to rodzaj militarnej, grupowej rozgrywki. Uczestnicy odgrywają scenariusz pozorowanej walki przy użyciu markerów – sprzętu przypominającego broń, który pod wpływem sprężonego powietrza lub dwutlenku węgla strzela kolorowymi kulkami z farbą. Gra prowadzona jest pomiędzy dwiema przeciwnymi drużynami.

Gra w paintball w Nowej Soli

Gra w paintball realizowana jest na specjalnie przygotowanym leśnym terenie, obfitującym w różnego rodzaju przeszkody, które dodatkowo uatrakcyjniają grę. Każdy spośród uczestników przed rozpoczęciem gry zostanie przeszkolony przez instruktora, który wyjaśni sposób posługiwania się bronią, przedstawi scenariusz gry i zapozna z zasadami bezpieczeństwa. Uczestnicy otrzymają markery, maski, gaz oraz amunicję, 100 kulek dla każdej z osób. Gra w paintball w okolicach Nowej Soli trwa 2 godziny.

Bezpieczeństwo

Każdy uczestnik gry zostaje zapoznany z regulaminem, obowiązującym na polu paintballowym, a także wyposażony zostanie w odpowiedni ubiór i sprzęt. Posiadanie kompletnego zabezpieczenia – maski chroniącej wzrok i słuch, odzieży ochronnej, wygodnego, pełnego obuwia oraz przestrzeganie zasad bezpiecznej gry gwarantuje pełne bezpieczeństwo w czasie rozgrywek. Należy pamiętać, by pod żadnym pozorem nie zdejmować maski ochronnej, ponieważ jest ona najważniejszym elementem wyposażenia gracza. Minimalna odległość oddania strzału wynosi 1 m. W celu uniknięcia bolesnych uderzeń należy zachować bezpieczną odległość – minimum 6 metrów.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Jest okazją do wspólnej zabawy i bliższego poznania
  • To prezent w formie przeżycia, który na długo pozostanie w pamięci
  • Zachwyci każdego miłośnika militariów

 

Czytaj więcej
Ilość osób:  1 osoba

Cena: 40 zł