Paintball laserowy – Olsztyn

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

1 godzina

Lokalizacja

X Arena Game Club, ul. Iwaszkiewicza 22a, Olsztyn

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

Obowiązujący strój

Dowolny, wygodny. Każdy gracz otrzymuje karabin oraz kamizelkę z czujnikami sygnalizującymi trafienia.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

Informacje dodatkowe

Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy.

Opinie (5)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-15

Poszliśmy z przyjaciółmi było mega, fajna zabawa, rywalizacja i odrobina adrenalinki

2021-03-28

Kupiłam paintball laserowy dla 4 osób na wieczór panieński mojej pzyjaciolki. co to była za zabawa!! Super że wybrałam paintball laserowy bo tradycyjny kompletnie nie jest dla mnie.. Świetna opcja jeżeli szukacie czegoś aktywnego na wieczór panieński.

2019-11-21

Zorganizwoałam urodzinowe przyjęcie dla syna i jego przyjaciół. Dzieciaki bawiły się znakomicie. Opowieścipom nie było końca. Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się zorganizować taki prezent niespodziankę. Mogę polecić innym matkom nastolatków z czystym sercem. Niska cena, profesjonalna obsługa no i frajda dla dzieciaków!

Dodaj Opinię

Paintball laserowy – Olsztyn

FAQ

02.07.2020
Czy jest tam całkowicie ciemno czy raczej półmrok?
Odpowiedź z 02.07.2020
W labirynatch panuje półmrok. 
Zadaj pytanie

Mapa

Gra w laserowy paintball dla 2 lub 4 osób w Olsztynie. W zależności od wybranego wariantu uczestnicy zrealizują 1 lub 2-godzinną grę. Dłuższa opcja czasowa przewiduje dodatkowo zabawę na konsolach Xbox oraz w symulatorze jazdy samochodem.

Komu podarować grę w laserowy paintball?

  • Przyjaciołom, którzy preferują aktywny wypoczynek
  • Parze, która lubi wspólną rywalizację
  • Miłośnikom gier komputerowych, którzy chcieliby poczuć się jak ich bohaterowie

Gra w laserowy paintball

Gra w laserowy paintball to emocjonująca zabawa realizowana w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni. Labirynt, w którym toczy się gra wypełnia półmrok, sztuczny dym i światło laserów. Gracze na każdym rogu napotykają na przeszkody w postaci beczek, opon, skrzyni po amunicji, krat i balkonów. Uczestnik gry zostaje wyposażony w specjalne przygotowany zestaw składający się z karabinu oraz kamizelki z czujnikami sygnalizującymi trafienia. Gracze celują do siebie wiązką światła, która jest całkowicie bezpieczna i w przeciwieństwie do tradycyjnej gry, nie powoduje bólu. Gra przeznaczona jest dla 2 lub 4 osób i trwa 1 lub 2 godziny. W przypadku opcji 2-godzinnej obdarowani mogą dodatkowo skorzystać z konsoli Xbox z bogatą ofertą gier ruchowych (30 minut) oraz symulatora jazdy samochodem (30 min.)

X Arena Game Club

To miejsce aktywnego wypoczynku i relaksu, w którym można poczuć się jak w świecie popularnych gier komputerowych. Lokal został podzielony na dwie strefy. Jego zasadniczą część stanowi specjalnie zaaranżowana arena do gry w laserowy paintball, która ma powierzchnię aż 300 m2. Druga strefa to tzw. część barowa, gdzie można zrelaksować się po emocjonującym pojedynku korzystając z oferty bogato wyposażonego baru. Na gości czekają tu również konsole Xbox, symulatory 3D jazdy samochodem, cymbergaj, bilard, piłkarzyki oraz duży ekran, na którym transmitowane są różne wydarzenia sportowe.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Pozwala ciekawie spędzić czas w gronie bliskich
  • To bezbolesna rozrywka, w której każdy może spróbować swoich sił
  • Dostarczy wspaniałych wrażeń, które na długo zapiszą się w pamięci

Realizacja

Polecamy ten prezent dla:

Polecamy ten prezent na: