Gra taktyczna z ASG – Piotrków Trybunalski

3711

Gra z ASG to zmilitaryzowana, mniej bolesna, a zarazem bardziej realistyczna wersja popularnego paintballa. Wrażenia, jakie odczuwa gracz podczas rozgrywek są niepowtarzalne. Dajemy Ci wyjątkową okazję, byś stał się częścią zespołu i wziął udział w pasjonującej rozgrywce z ASG. Gra z ASG w Piotrkowie Trybunalskim to zespołowa rozrywka, adresowana do osób, lubiących wyzwania i niezapomniane przygody! Gra z ASG to przede wszystkim fantastyczna zabawa! Zadania, które należy wykonać, będą wymagały od uczestników zaangażowania, wzajemnej współpracy, wytrwałości oraz konieczności wyłonienia lidera, który będzie przewodniczył zespołowi. Przed rozpoczęciem rozgrywki każdy zostanie wyposażony w kompletny sprzęt niezbędny do realizacji – umundurowanie, ochronę oczu i głowy, replikę broni, a wraz z nią 300 kulek amunicji. Tuż potem będziesz mógł odbyć rozgrywkę z ASG według ściśle określonego scenariusza, który np. zakłada, że celem jest odbicie jednego z Waszych współzawodników z terytorium wroga. Gwarantujemy, że emocje i wrażenia jakie będą Tobie towarzyszyć, na długi czas pozostawią ślad w Twojej pamięci!

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ilość osób

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Łódź

Kup w zestawie 5 lokalizacji

PrezentMarzeń - Łódź249 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  zbiórka przy ul. Rakowskiej 100 lub w Sulejowie ul. Kopalnia Górna 1.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Prezent realizowany w każdych warunkach pogodowych. Ograniczeniem jest jedynie temperatura powietrza poniżej -5 °C - wtedy rezerwujemy inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  W realizacji bierze udział wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Ubiór dowolny, który podczas realizacji możesz również pobrudzić.

 • Wymagania

  Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna.

 • Informacje dodatkowe

  Zostaniesz wyposażony replikę broni ASG, mundur, ochronę oczu i głowy, 300 kulek amunicji. Istnieje możliwość dokupienia kulek na miejscu.

#Fredro

Świetna zabawa, prawie jak na wojnie :D

#ReziUsX

Fajny pomysł na wieczór kawalerski, my go wykorzystaliśmy, było naprawdę emocjonująco :)

#Michał

Dobry pomysł na niedzielny poranek, świetnie regeneruje po imprezie :D Kupiliśmy sobie vouchery z chłopakami, było ekstra!

#Kowboj5000

Były siniaki, ale to dobrze, poczuliśmy się jak na realnym polu bitwy. Adrenalina 100%

#Goro323

Trochę boli, jak się dostanie kulkę, ale jeśli ktoś lubi militaria, to polecam. Sam trochę kiedyś chodziłem na Paintballa, jak mieszkałem w Wawie. Teraz jestem na nowo w Piotrkowie i nie ma tu czegoś takiego, przynajmniej ja nie widziałem, więc gorąco polecam ASG ;)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product