• W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.
 • W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.

Dzień na Jachcie - zajęcia z żeglarstwa w Warszawie

3601

Zajęcia z żeglarstwa to oferta skierowana do miłośników wodnych przygód. Szkolenie żeglarskie w Warszawie pozwoli Ci zgłębić wiedzę na temat żeglarstwa, poznać żeglarskie tajemnice oraz tę niezwykle emocjonującą dyscyplinę. Naukę żeglowania rozpoczniesz od 3- godzinnego wykładu na temat sposobów nawigacji, meteorologii, podstawowych manewrów żeglarskich. Następne 3 godzinny spędzisz na pokładzie jachtu. Zapoznasz się z jego budową, będziesz uczestniczył w podstawowych czynnościach żeglarskich ostrzenie i odpadanie, zwrot przez sztag, zwrot przez rufę. Szkolenie żeglarskie to wyjątkowa okazja, by poczuć się niczym członek załogi pokładowej, a być może zasiąść nawet za sterem jachtu. Nauka żeglowania odbywa się na nowoczesnych jachtach pod przewodnictwem profesjonalnych sterników. Prezent może być wstępem do kursu "Żeglarz Jachtowy". Kontynuując szkolenie - 9 spotkań (70 godzin) będziesz mógł przystąpić do egzaminu na patent Żeglarza Jachtowego, który uprawnia do samodzielnego prowadzenia jachtów żaglowych na Śródlądziu bez ograniczeń oraz jachtów żaglowych o długości do 8,5 m w porze dziennej w odległości 2 mil morskich od brzegu na morzu.

Program spotkania:

 • część teoretyczna – 3 godziny - wykład poruszający zagadnienia takie jak nawigacja, meteorologia, locja morska, ratownictwo,
 • część praktyczna – 3 godziny - zapoznanie z jachtem: budowa, bezpieczeństwo poruszania się, obsługa; podstawowe manewry pod żaglami: ostrzenie/ odpadanie, zwrot przez sztag, zwrot przez rufę.

Logo SztormGrupa

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Warszawa

Kup w zestawie 8 lokalizacji

PrezentMarzeń - Warszawa249 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Zalew Zegrzyński

 • Czas trwania

  Prezent Dzień na Żaglach trwa 6 godzin. Każda z części - teoretyczna i praktyczna - trwają po 3 godziny.

 • Pogoda

  Kurs odbywa się od początku kwietnia do końca października. Niekorzystne warunki pogodowe mogą być przeciwwskazaniem do rejsu. W takim wypadku rezerwujemy inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny, niekrępujący ruchów strój i obuwie na płaskiej, gumowej podeszwie. W zależności od warunków atmosferycznych proponujemy wziąć także odpowiednie nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, kurtkę.

 • Wymagania

  Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Proszę pamiętać o zabraniu ze sobą odcinka rezerwacyjnego vouchera.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent może być wstępem do kursu Żeglarz Jachtowy. Kontynuując szkolenie - 9 spotkań (70 godzin) będziesz mógł przystąpić do egzaminu na patent Żeglarza Jachtowego.

#Karol

Moim marzeniem jest popłynąć w rejs daleko przed siebie. Realizując swój prezent który dostałem od Przyjaciół śmiało mogę powiedzieć że jestem coraz bliżej spełnienia czegoś, co dotąd wydawało mi się nieosiągalne.

#Małgorzata

Witam, gdzie dokladnie sie odbywa rejs, i na jakich jachcie?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, realizacje odbywają się na Zalewie Zegrzyńskim na jachtach żaglowych Tango 730 Sport i Omega. Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent Marzeń

Social Media
Płatności