Dzień na Jachcie - zajęcia z żeglarstwa w Warszawie

3601

Zajęcia z żeglarstwa to oferta skierowana do miłośników wodnych przygód. Szkolenie żeglarskie w Warszawie pozwoli Ci zgłębić wiedzę na temat żeglarstwa, poznać żeglarskie tajemnice oraz tę niezwykle emocjonującą dyscyplinę. Naukę żeglowania rozpoczniesz od 3- godzinnego wykładu na temat sposobów nawigacji, meteorologii, podstawowych manewrów żeglarskich. Następne 3 godzinny spędzisz na pokładzie jachtu. Zapoznasz się z jego budową, będziesz uczestniczył w podstawowych czynnościach żeglarskich ostrzenie i odpadanie, zwrot przez sztag, zwrot przez rufę. Szkolenie żeglarskie to wyjątkowa okazja, by poczuć się niczym członek załogi pokładowej, a być może zasiąść nawet za sterem jachtu. Nauka żeglowania odbywa się na nowoczesnych jachtach pod przewodnictwem profesjonalnych sterników. Prezent może być wstępem do kursu "Żeglarz Jachtowy". Kontynuując szkolenie - 9 spotkań (70 godzin) będziesz mógł przystąpić do egzaminu na patent Żeglarza Jachtowego, który uprawnia do samodzielnego prowadzenia jachtów żaglowych na Śródlądziu bez ograniczeń oraz jachtów żaglowych o długości do 8,5 m w porze dziennej w odległości 2 mil morskich od brzegu na morzu.

Program spotkania:

 • część teoretyczna – 3 godziny - wykład poruszający zagadnienia takie jak nawigacja, meteorologia, locja morska, ratownictwo,
 • część praktyczna – 3 godziny - zapoznanie z jachtem: budowa, bezpieczeństwo poruszania się, obsługa; podstawowe manewry pod żaglami: ostrzenie/ odpadanie, zwrot przez sztag, zwrot przez rufę.

Logo SztormGrupa

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Warszawa

Kup w zestawie 10

PrezentMarzeń - Warszawa249 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Zalew Zegrzyński

 • Czas trwania

  Prezent Dzień na Żaglach trwa 6 godzin. Każda z części - teoretyczna i praktyczna - trwają po 3 godziny.

 • Pogoda

  Kurs odbywa się od początku kwietnia do końca października. Niekorzystne warunki pogodowe mogą być przeciwwskazaniem do rejsu. W takim wypadku rezerwujemy inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny, niekrępujący ruchów strój i obuwie na płaskiej, gumowej podeszwie. W zależności od warunków atmosferycznych proponujemy wziąć także odpowiednie nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, kurtkę.

 • Wymagania

  Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Proszę pamiętać o zabraniu ze sobą odcinka rezerwacyjnego vouchera.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent może być wstępem do kursu Żeglarz Jachtowy. Kontynuując szkolenie - 9 spotkań (70 godzin) będziesz mógł przystąpić do egzaminu na patent Żeglarza Jachtowego.

#Karol

Moim marzeniem jest popłynąć w rejs daleko przed siebie. Realizując swój prezent który dostałem od Przyjaciół śmiało mogę powiedzieć że jestem coraz bliżej spełnienia czegoś, co dotąd wydawało mi się nieosiągalne.

#Kasia

Witam, Mąż już ma patent żeglarza jachtowego. Chciałabym żeby poćwiczył i nabrał pewności na łódce. Czy ten prezent jest tylko dla osób bez patentu czy również dla tych którzy już coś umieją?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, zajęcia są wprowadzeniem do żeglarstwa. Dla osób, które mają już patent może to być okazja, by odświeżyć wiedzę i udoskonalić swoje umiejętności. Pozdrawiam, Nina Seroka

#Małgorzata

Witam, gdzie dokladnie sie odbywa rejs, i na jakich jachcie?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, realizacje odbywają się na Zalewie Zegrzyńskim na jachtach żaglowych Tango 730 Sport i Omega. Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent Marzeń

Social Media
Płatności
product