Dream Jump – wiele lokalizacji

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Dream jump, to opatentowana technika oddawania skoków z wysokości. Wykorzystany tu został asekuracyjny system lin dynamicznych, co zapewnia niesamowite wrażenia oraz wysoki poziom bezpieczeństwa.


Osoba obdarowana przy rezerwacji wybiera lokalizację. Następnie w zarezerwowanym terminie zjawia się na miejscu z voucherem prezentowym. Lokalizacje mogą ulec zmianie między chwilą zakupu, a rezerwacją. Aktualna lista dostępnych lokalizacji znajduje się poniżej.


Komu podarować Dream Jump?

  • miłośnikowi adrenaliny oraz niezapomnianych przeżyć,

  • każdemu, kto chciałby przełamać swoje słabości,

  • fanowi skoków bungee, który chciałby spróbować czegoś nowego.

Dream Jump

Dwie liny dynamiczne, luźno rozwieszone pomiędzy dwoma obiektami, stanowią podstawę układu do oddawania skoków. Dzięki zastosowaniu owego systemu moment swobodnego spadania wydłużony jest do maksimum. Uczucie swobodnego lotu towarzyszy skoczkowi nawet do 90% wysokości obiektu, z którego oddawany jest skok. Dodatkowo uczestnik podczas skoku, ma możliwość wykonywania przeróżnych akrobacji w powietrzu. Akrobacje możliwe są także dzięki zastosowanej uprzęży, która mocowana jest na odcinku biodrowo – piersiowym. 

Czy Dream Jump jest bezpieczne?

Zabezpieczenia poszczególnych elementów układu są zdublowane, co wpływa na wysoki stopień bezpieczeństwa podczas skoku, a także na komfort skoku. Dream jump pozbawiony jest uczucia szarpnięcia, znanego ze skoków na bungee. Zastosowany system lin i uprzęży równomiernie rozkłada ciężar na całe ciało, nie obciążając tylko wybranych jego partii. Zatem bez wątpienia można stwierdzić, że dream jump to ekstremalny skok przy jednoczesnym zachowaniu maksimum bezpieczeństwa i przyjemności.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ:

  • pozwala spełnić marzenie o ekstremalnym skoku z wysokości,

  • osoba obdarowana wybiera, kiedy zrealizuje voucher,

  • dostarcza ogromnej dawki adrenaliny oraz emocji. 

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Dream Jump – wiele lokalizacji

Atrakcje dostępne w box

Realizacja

Cena: 119 zł

ktoś kupił ten produkt
1 osoba kupiła ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0005016