Dream Jump – wiele lokalizacji

(2)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Realizacja trwa około 30 minut.

Lokalizacja

wiele lokalizacji

Więcej informacji

Pogoda

Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizacje. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące.

Obowiązujący strój

Dowolny. Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów strój oraz obuwie sportowe.

Wymagania

Minimalny wiek uczestnika uzależniony jest od lokalizacji. Maksymalna waga 120 kg. Przeciwwskazania do skoków: kontuzje, urazy układu mięśniowo - kostnego, problemy z układem krążenia i oddychania, ciąża.

Informacje dodatkowe

DREAM JUMP to najwyższy poziom bezpieczeństwa poprzez zdublowanie wszystkich elementów układu oraz komfort dzięki fazie lotu poziomego, w której wytracamy energie kinetyczną generowaną przez skoczka. Zabroniona jest realizacja pod wpływem alkoholu.

Opinie (2)

2020-04-01

Wolę bungee, ale dla niedoświadczonych nawet spoko. Ewentulanie jako pierwszy prezent dla dziecka :D

2020-02-24

Skakałem na bungee, ale dream jump to troszkę coś innego. Mega uczucie, polecam wszystkim.

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Dream Jump – wiele lokalizacji

FAQ

16.09.2020

Czy w zimie też można odbyć skok?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dream jump na wiele lokalizacji jest atrakcją całoroczną, więc jeśli warunki pogodowe będą odpowiednie, to skok będzie możliwy.

07.09.2020

Dzień dobry, czym się różni dream jump od bungee?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam,
W celu poznania różnic, zachęcam do lektury na naszego bloga: https://prezentmarzen.com/blog/dream-jump-skok-na-bungee-roznice/

02.07.2020

Czy w cenie jest już naliczone nagrywanie skoku ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Filmowanie i zdjęcia można dokupić na miejscu realizacji. 

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Dream jump,  to opatentowana technika oddawania skoków z wysokości. Wykorzystany tu został asekuracyjny system lin dynamicznych. Dwie liny dynamiczne, luźno rozwieszone pomiędzy dwoma obiektami, stanowią podstawę układu do oddawania skoków. Dzięki zastosowaniu owego systemu, moment swobodnego spadania wydłużony jest do maksimum. Uczucie swobodnego lotu towarzyszy skoczkowi nawet do 90% wysokości obiektu, z którego oddawany jest skok. Dodatkowo uczestnik podczas skoku, ma możliwość wykonywania przeróżnych akrobacji w powietrzu. Akrobacje możliwe są także dzięki zastosowanej uprzęży, która mocowana jest na odcinku biodrowo – piersiowym. Zabezbieczenia poszczególnych elementów układu są zdublowane, co wpływa na wysoki stopień bezpieczeństwa podczas skoku, a także na komfort skoku. Dream jump pozbawiony jest uczucia szarpnięcia, znanego ze skoków na bungee. Zastosowany system lin i uprzęży równomiernie rozkłada ciężar na całe ciało, nie obciążając tylko wybranych jego partii. Zatem bez wątpienia można stwierdzić, że dream jump to ekstremalny skok przy jednoczesnym zachowaniu maksimum bezpieczeństwa i przyjemności.

Inicjatorem ekstremalnego skoku – dream jump jest Tomasz Zieliński. Jako pierwszy w Polsce oddał skok w 1997 r. w Głogowie z wysokości 7 metrów. Tomasz Zieliński do chwili obecnej jest aktywnym skoczkiem. Najwyższy obiekt w Europie, z którego można oddać skok znajduje się w Polsce! We wspomnianej już miejscowości - Głogów zlokalizowany jest komin o wysokości 222 m, zwany potocznie Dream Tower. Komin pierwotnie mierzył 218 m wysokości . Specjalnie na potrzebę skoków został przedłużony, poprzez instalację specjalnej platformy, która wykracza poza obrys komina o 10 m. Zdecydowanie wpływa to na bezpieczeństwo skoczka, podczas tego ekstremalnego przeżycia.

Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Cena: 89 zł

 BEZ ENDU  8,90 zł

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny

P0005016