Degustacja wódek starzonych i okowit

(4)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Degustacja wódek starzonych i okowit to spotkanie z ekspertem w dziedzinie alkoholi, który przybliży charakterystykę obu trunków. Uczestnik degustacji posmakuje kilku szlachetnych trunków.

Komu podarować degustację wódek starzonych i okowit?

  • Osobie lubiącej niecodzienne trunki
  • Miłośnikowi mocnych alkoholi
  • Bliskiej osobie, którą trudno zaskoczyć oryginalnym prezentem

Degustacja wódek starzonych i okowit

Warsztaty wiedzy o wódkach starzonych i okowitach to inspirujące spotkania z ekspertami z branży alkoholowej, które popularyzują szlachetne trunki i odpowiedzialną kulturę ich spożycia. Okowity i wódki starzone to zyskujące coraz większą grupę sympatyków mocne alkohole o bogatych walorach smakowych. Uczestnicy warsztatów poznają historię, sposób produkcji, a także doświadczą wpływu surowca na właściwości sensoryczne prezentowanych alkoholi. W czasie warsztatu uczestnicy będą degustować kilka wybranych wódek starzonych oraz okowit produkowanych z różnych surowców o odmiennej charakterystyce.

Wódki starzone a okowity

Okowity i wódki starzone to staropolskie alkohole uznawane za szlachetne i wyjątkowe w swoim smaku. W alkoholowej hierarchii to jednak okowita uplasowała się na wyższej pozycji. Różni je proces produkcji i wykorzystywane do nich surowce. Prowadzący warsztaty wskażą konkretne różnice w tym zakresie. Wódki starzone nabierają aromatu poprzez leżakowanie w drewnianych beczkach, a okowita zawdzięcza swój smak technologii wytwarzania, która wiernie zachowuje bogactwo aromatu użytego surowca - a ich w okowicie może być cała gama, począwszy od owoców, na piwie kończąc.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Pozwala poznać sztukę degustacji i nowe smaki
  • To możliwość spędzenia czasu w miłej i przyjaznej atmosferze
  • To nietuzinkowa forma rozrywki, która na długo zapisze się w pamięci

Cena od: 49 zł

Dostępne w
7 lokalizacjach!