Degustacja wina online

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Około 2 godziny.

Lokalizacja

Bez znaczenia, spotkanie odbywa się online.

Więcej informacji

Pogoda

Nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Udział w realizacji może wziąć tylko osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Ubiór dowolny.

Wymagania

Wymagana pełnoletność. Zgłoszenie mailem chęci uczestnictwa minimum 7 dni przed terminem degustacji. Po zgłoszeniu uczestnik otrzyma link do rejestracji oraz link do wydarzenia na platformie Zoom. Osoba obdarowana musi posiadać ważny voucher prezentowy.

Informacje dodatkowe

Degustacje organizowane najczęściej w ostatnią środę każdego miesiąca o godzinie 20.30.

Opinie (5)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-11

Kupiłam degustację wina online dla mamy na urodziny, bo zawsze marzyła o takiej degustacji. Fajnie, że atrakcja jest online tym bardziej teraz w okresie pandemii to duży plus i wygoda. Polecam

2021-04-01

super opcja online w dzisiejszych czasach, polecam atrakcję ;)

2021-03-31

Ciekawa propozycja dla fanów wina, podczas pandemii nie za bardzo jest gdzie wyjść a to trochę urozmaiciło rutynowe nudne wieczory :) Nie ma to jak dobre winko wieczorem przed laptopem

Dodaj Opinię

Degustacja wina online

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Degustacja wina organizowana przez Whisky & Wine Place w formie zdalnej. Prezent przeznaczony dla 1 osoby. Spotkanie trwa ok. 2 godziny i realizowane jest zazwyczaj w ostatnią środę każdego miesiąca.

Komu podarować degustację wina online?

  • Przyjaciółce, która lubi poznawać nowe smaki,
  • Osobie, która chciałaby stać się świadomym degustatorem wina,
  • Miłośnikowi wina, który chciałby zgłębić swoją wiedzę na temat trunku.

Degustacja wina online

Prezent obejmuje degustację wina, prowadzoną przez profesjonalistę na platformie Zoom. Przed spotkaniem osoba obdarowana otrzyma 5 próbek wyselekcjonowanych win, profesjonalny kieliszek do degustacji oraz materiały pomocnicze. Paczka zostanie dostarczona na podany adres. Uczestnik zapozna się z podstawami, które pozwolą jeszcze bardziej docenić bukiet ulubionego trunku. Pozna sekrety wina, sposób przechowywania, podawania oraz dowie się jak w pełni docenić jego smak.

Whisky & Wine Place

Whisky & Wine Place to największy stacjonarny sklep w Polsce, oferujący szeroki wybór ekskluzywnych alkoholi i szlachetnych cygar. W ofercie sklepu znajduje się blisko 700 whisky. Większość z nich stanowi whisky single malt ze Szkocji. Ofertę uzupełniają także whisky mieszane, amerykańskie oraz unikatowe eksponaty, takie jak whisky szwedzka czy egipska. Lokal dysponuje także klimatyczną salą degustacyjną na 45 osób.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • spotkanie odbywa się zdalnie, bez konieczności wychodzenia z domu,
  • stwarza okazję do odkrycia nowych smaków,
  • daje możliwość spędzenia czasu w ciekawy sposób.

Realizacja