Box – Zajawka

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Obniżka!

CZYM JEST BOX ZAJAWKA?

Box Zajawka to zbiór starannie wyselekcjonowanych atrakcji z różnych dziedzin. Lubisz spędzać czas aktywnie, interesujesz się motoryzacją, a może chcesz rozwinąć swoje zdolności w wybranej dziedzinie sportu lub sztuki kulinarnej? W boxie Zajawka, oprócz warsztatów i kursów, znajdziesz też ciekawe sposoby na relaks i odpoczynek. Wybierz jedną z atrakcji dostępnych w pakiecie i złap zajawkę na nowe doświadczenie!

Osoba obdarowana wybiera jedną atrakcję z boxu i rezerwuje termin realizacji. Produkty wchodzące w skład boxu ulegają zmianie i mogą różnić się między chwilą zakupu, a rezerwacją. Aktualna lista atrakcji dostępna poniżej.

Opinie (3)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-07-03

Lot szybowcem....mmm...polecam

2022-11-24

dużo do wyboru, za to plus

2022-11-24

Bardzo fajna opcja, jeśli nie do końca wiemy co obdarowywana osoba chciałaby dostać. W tym boxie wybór atrakcji jest spory, każdy znajdzie na pewno dla siebie coś co mu podpasuje. Mój kolega był bardzo zadowolony z otrzymanego prezentu i szybko wybrał interesującą go rzecz.

Dodaj Opinię

Box – Zajawka

KOMU MOŻNA PODAROWAĆ BOX ZAJAWKA?
  • Bratu, który lubi aktywnie spędzać czas
  • Osobie wymagającej, którą trudno zaskoczyć
  • Każdemu, kto chce znaleźć nową pasję
JAK WYGLĄDA BOX ZAJAWKA?
Box Zajawka to stylowe, ozdobne pudełko, w którym umieszczony jest katalog przykładowych atrakcji zawartych w pakiecie oraz voucher rezerwacyjny. Osoba obdarowana może wcześniej zapoznać się z propozycjami i wybrać atrakcję najbardziej odpowiednią dla siebie. Voucher rezerwacyjny, czyli specjalna karta, upoważnia do realizacji przeżycia. Na voucherze znajduje się krótka instrukcja, jak należy dokonać rezerwacji wybranego przeżycia. Voucher z kodem rezerwacyjnym należy zabrać ze sobą na miejsce realizacji atrakcji.
TERMIN WAŻNOŚCI BOXA ZAJAWKA
Box Zajawka jest aktywny przez 365 dni od momentu zakupu. Osoba obdarowana ma zatem pełny rok na realizację wybranej atrakcji. Należy zwrócić uwagę na atrakcje sezonowe, których realizacja możliwa jest tylko w niektórych miesiącach w okresie wiosenno-letnim, bądź zimowym. Oprócz tego, niektóre atrakcje do realizacji wymagają odpowiednich warunków atmosferycznych. Rezerwacji należy dokonać najpóźniej na 30 dni przed upływem daty aktywności boxa.
CZY TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT?
  • Stwarzasz możliwość samodzielnego wyboru atrakcji
  • Gwarantuje zadowolenie z niespodzianki
  • To podarunek, który będzie odpowiedni zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny

Realizacja

Polecamy ten prezent na:

-15% 339 zł Cena: 288,15 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 339 zł
ktoś kupił ten produkt
21 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0009725