Box – Zajawka

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

CZYM JEST BOX ZAJAWKA?

Box Zajawka to zbiór starannie wyselekcjonowanych atrakcji z różnych dziedzin. Lubisz spędzać czas aktywnie, interesujesz się motoryzacją, a może chcesz rozwinąć swoje zdolności w wybranej dziedzinie sportu lub sztuki kulinarnej? W boxie Zajawka, oprócz warsztatów i kursów, znajdziesz też ciekawe sposoby na relaks i odpoczynek. Wybierz jedną z atrakcji dostępnych w pakiecie i złap zajawkę na nowe doświadczenie!

Osoba obdarowana wybiera jedną atrakcję z boxu i rezerwuje termin realizacji. Produkty wchodzące w skład boxu ulegają zmianie i mogą różnić się między chwilą zakupu, a rezerwacją. Aktualna lista atrakcji dostępna poniżej.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Box – Zajawka

KOMU MOŻNA PODAROWAĆ BOX ZAJAWKA?
  • Bratu, który lubi aktywnie spędzać czas
  • Osobie wymagającej, którą trudno zaskoczyć
  • Każdemu, kto chce znaleźć nową pasję
JAK WYGLĄDA BOX ZAJAWKA?
Box Zajawka to stylowe, ozdobne pudełko, w którym umieszczony jest katalog przykładowych atrakcji zawartych w pakiecie oraz voucher rezerwacyjny. Osoba obdarowana może wcześniej zapoznać się z propozycjami i wybrać atrakcję najbardziej odpowiednią dla siebie. Voucher rezerwacyjny, czyli specjalna karta, upoważnia do realizacji przeżycia. Na voucherze znajduje się krótka instrukcja, jak należy dokonać rezerwacji wybranego przeżycia. Voucher z kodem rezerwacyjnym należy zabrać ze sobą na miejsce realizacji atrakcji.
TERMIN WAŻNOŚCI BOXA ZAJAWKA
Box Zajawka jest aktywny przez 365 dni od momentu zakupu. Osoba obdarowana ma zatem pełny rok na realizację wybranej atrakcji. Należy zwrócić uwagę na atrakcje sezonowe, których realizacja możliwa jest tylko w niektórych miesiącach w okresie wiosenno-letnim, bądź zimowym. Oprócz tego, niektóre atrakcje do realizacji wymagają odpowiednich warunków atmosferycznych. Rezerwacji należy dokonać najpóźniej na 30 dni przed upływem daty aktywności boxa.
CZY TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT?
  • Stwarzasz możliwość samodzielnego wyboru atrakcji
  • Gwarantuje zadowolenie z niespodzianki
  • To podarunek, który będzie odpowiedni zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny

Realizacja

Cena: 339 zł

ktoś kupił ten produkt
58 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0009725