Box – Zabawa

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

CZYM JEST BOX ZABAWA?

Box Zabawa to zestaw atrakcji do wyboru, wśród których każdy, niezależnie od wieku czy zainteresowań, znajdzie coś dla siebie. Znajdziesz tu zarówno różnorodne zajęcia sportowe, jak i relaksujące masaże czy kreatywne zajęcia dla dzieci, które mogą być początkiem nowej pasji. Wybierz jedną atrakcję spośród dostępnych w pakiecie i daj się ponieść pełnej emocji zabawie!

Osoba obdarowana wybiera jedną atrakcję z boxu i rezerwuje termin realizacji. Produkty wchodzące w skład boxu ulegają zmianie i mogą różnić się między chwilą zakupu, a rezerwacją. Aktualna lista atrakcji dostępna poniżej.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Box – Zabawa

KOMU MOŻNA PODAROWAĆ BOX ZABAWA?
  • Chłopcu lub dziewczynce z okazji Dnia Dziecka
  • Bratu z okazji urodzin
  • Każdemu, kogo chcesz miło zaskoczyć
JAK WYGLĄDA BOX ZABAWA?
Box Zabawa to estetyczne, ozdobne pudełko, w którym umieszczony jest katalog zawierający przykłady atrakcji zawartych w pakiecie oraz kartę rezerwacyjną. Osoba obdarowana dokonuje wyboru jednej, odpowiadającej jej atrakcji. Karta rezerwacyjna upoważnia do realizacji przeżycia. Na obwolucie pudełka oraz karcie rezerwacyjnej znajduje się krótka instrukcja rezerwacji wybranego przeżycia. Kartę rezerwacyjną należy zabrać ze sobą na miejsce realizacji atrakcji.
TERMIN WAŻNOŚCI BOXA ZABAWA
Box Zabawa jest aktywny przez 365 dni od momentu zakupu. Osoba obdarowana ma zatem pełny rok na realizację wybranego przeżycia. Przed rezerwacją wybranej atrakcji należy zwrócić uwagę na sezonowość, od której jest zależna możliwość realizacji przeżycia. Niektóre atrakcje mogą być zależne od warunków atmosferycznych. Rezerwacji należy dokonać najpóźniej na 30 dni przed upływem daty aktywności boxa.
CZY TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT?
  • Znajduje się w nim mnóstwo inspirujących atrakcji
  • Podarujesz to, co najcenniejsze, czyli radość i wspomnienia
  • Dajesz możliwość samodzielnego wyboru przeżycia

Realizacja

Polecamy ten prezent na:

Cena: 99 zł

ktoś kupił ten produkt
40 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0009723