Box – Łap wrażenia

(1)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

CZYM JEST BOX ŁAP WRAŻENIA?

Najlepszym sposobem na oderwanie się od codziennych obowiązków jest solidny zastrzyk adrenaliny. Box ŁAP WRAŻENIA to pakiet atrakcji, stworzony specjalnie z myślą o miłośnikach silnych emocji! Obfituje on w przeżycia, takie jak lot awionetką, strzelanie na strzelnicy czy jazda Fordem Mustangiem. Wybierz jedną atrakcję spośród dostępnych w pakiecie i łap wrażenia, które przyprawią Cię o szybsze bicie serca!

Opinie (1)

2022-06-10

To już moje kolejne zamówienie z prezentmarzen.com. Vouchery są ładnie opakowane, a wysyłka ekspresowa. Box jest dobrym rozwiązaniem, bo daje duży wybór atrakcji. Każdy znajdzie coś dla siebie. Idealny prezent dla tych, którzy lubią mocne wrażenia.

Dodaj Opinię

Box – Łap wrażenia

KOMU MOŻNA PODAROWAĆ BOX ŁAP WRAŻENIA?
  • Bliskiej osobie, która woli podejmować decyzje samodzielnie
  • Znajomemu, którego nie znasz dobrze, a chcesz podarować trafiony prezent
  • Każdemu, kto lubi nowe, a zarazem ekstremalne przeżycia
JAK WYGLĄDA BOX ŁAP WRAŻENIA?
Box Łap wrażenia to estetyczne, ozdobne pudełko, w którym umieszczony jest katalog przykładowych atrakcji zawartych w pakiecie oraz voucher rezerwacyjny. Osoba obdarowana może zapoznać się z propozycjami i wybrać atrakcję najbardziej odpowiednią dla siebie. Voucher rezerwacyjny upoważnia do realizacji przeżycia. Na voucherze znajduje się krótka instrukcja jak należy dokonać rezerwacji wybranego przeżycia. Voucher z kodem rezerwacyjnym należy zabrać ze sobą na miejsce realizacji atrakcji.
TERMIN WAŻNOŚCI BOXA ŁAP WRAŻENIA
Box Łap wrażenia jest aktywny przez 365 dni od daty zakupu. Osoba obdarowana ma zatem pełny rok na realizację wybranego przeżycia. Należy zwrócić uwagę na atrakcje sezonowe, których realizacja możliwa jest tylko w niektórych miesiącach w okresie wiosenno-letnim, bądź zimowym. Atrakcje takie wymagają sprzyjających warunków atmosferycznych. Rezerwacji należy dokonać najpóźniej na 30 dni przed upływem daty aktywności boxa.
CZY TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT?
  • Wręczasz niebanalny prezent pełen emocji
  • Stwarzasz okazję do przeżycia niezapomnianej przygody
  • Wybór atrakcji pozostawiasz osobie obdarowanej

Realizacja

-15% 449 zł Cena: 381,65 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 381,65
ktoś kupił ten produkt
67 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
blik payu apple pay google pay twisto
P0009716