Box – Frajda

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

CZYM JEST BOX FRAJDA?

Box Frajda to pakiet starannie wybranych atrakcji, wśród których znajdziesz przeżycia z różnych kategorii. Oprócz zajęć kreatywnych czy sportowych zmagań, nie brakuje tu również szkoleń, kursów i atrakcji z solidną dawką adrenaliny. Jeśli masz ochotę na odpoczynek, box Frajda to również propozycja dla Ciebie! Wybierz jedną atrakcję spośród dostępnych w pakiecie i poczuj frajdę, jaką daje zdobywanie nowych doświadczeń.

Osoba obdarowana wybiera jedną atrakcję z boxu i rezerwuje termin realizacji. Produkty wchodzące w skład boxu ulegają zmianie i mogą różnić się między chwilą zakupu, a rezerwacją. Aktualna lista atrakcji dostępna poniżej.

Opinie (7)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2024-04-22

Super ,polecam.

2024-02-08

Dla mnie super prezent bo dawał mi możliwość wybrania atrakcji jaka mi się spodoba. Ja akurat zdecydowałam się na zajęcia z ceramiki o był to super wybór. Myślę, że możnaby w dalszych krokach poszerzyć wybór atrakcji

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
2024-02-03

Fajne strzelanie na strzelnicy chociaż trochę krótko, tylko 2 rodzaje broni i to po 20 nabojów każda. Ale można dokupić dodatkowe pociski i też z innych broni postrzelać

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Dodaj Opinię

Box – Frajda

KOMU MOŻNA PODAROWAĆ BOX FRAJDA?
  • Przyjacielowi poszukującemu sportowych wyzwań
  • Każdemu, kto nie potrafi usiedzieć w miejscu
  • Osobie, która lubi próbować nowych rzeczy
JAK WYGLĄDA BOX FRAJDA?
Box Frajda to eleganckie, ozdobne pudełko, w którym znajduje się katalog przykładowych atrakcji zawartych w pakiecie oraz voucher rezerwacyjny. Osoba obdarowana może zrealizować jedno wybrane przeżycie. Na voucherze znajduje się krótka instrukcja rezerwacji wybranego przeżycia. Voucher z kodem rezerwacyjnym należy zabrać ze sobą na miejsce realizacji atrakcji.
TERMIN WAŻNOŚCI BOXA FRAJDA
Box Frajda jest aktywny przez 365 dni od daty zakupu. Osoba obdarowana prezentem ma zatem pełny rok na realizację wybranego przeżycia. Przed rezerwacją wybranego przeżycia należy zwrócić uwagę na atrakcje sezonowe, których realizacja możliwa jest tylko w niektórych miesiącach w okresie wiosenno-letnim, bądź zimowym. Realizacja atrakcji może też być uzależniona od sprzyjających warunków atmosferycznych. Rezerwacji należy dokonać najpóźniej na 30 dni przed upływem daty aktywności boxa.
CZY TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT?
  • Pozostawiasz możliwość samodzielnego wyboru atrakcji
  • Realizacja przeżycia pozostawi po sobie niezapomniane wspomnienia
  • Podarunek jest elegancki i gotowy do wręczenia

Realizacja

Cena: 179 zł

ktoś kupił ten produkt
74 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0009724