Strzelanie na strzelnicy – Rzeszów

(8)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Czas trwania

Ok. 45 minut

Lokalizacja

Strzelnica w Głogowie Małopolskim, ok. 10 km od Rzeszowa,

Więcej informacji

Pogoda

Warunki atmosferyczne nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą. Aktywny udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów, odpowiedni do panujących warunków atmosferycznych.

Wymagania

Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekunów lub wymagana jest ich obecność. Bezwzględny zakaz uczestnictwa pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Pakiet obejmuje wynajęcie toru, tarcze, 25 strzałów bronią kalibru 5,6 mm – Margolin, Colt 1911, Anschütz MSR RX22, HK-416 oraz opiekę instruktora.

Opinie (8)

2021-04-18

Kupiłem kurs strzelania dla swojej partnerki, która lubi poznawać nowe rzeczy więc ucieszyła się z wyjścia na strzelnicę. Na miejscu została zapoznana z prawidłową postawą oraz strzelaniem i bardzo dobrze jej to szło. Polecam

2021-04-13

Fajny prezent od chłopaka, jestem zwolenniczką aktywnych atrakcji i bardzo mi się podobało

2021-03-28

Prezent trafiony, mąż był zadowolony ze strzelania na strzelnicy.

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Strzelanie na strzelnicy – Rzeszów

FAQ

21.12.2020

Dzień dobry, czy osoba niepełnoletnia (16lat) może pod opieka dorosłego skorzystać z vouchera na strzelnicy? Pozdrawiam Tomasz Więcek

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekunów lub wymagana jest ich obecność.

06.05.2020

Czy jeśli chcę postrzelać dłużej muszę kupić dwa vouchery czy już na miejscu mogę się dogadać i dopłacić? Czy można kupić 2 vouchery i zrealizować jednocześnie i czy można jakoś urozmaicić atrakcję o inne bronie?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Sugeruję wykupić dwa vouchery to umówimy jedną dłuższą realizację. Można tez realizować jednocześnie takie same vouchery. Każda ze strzelnic ma różne oferty na różne rodzaje broni, więc można wybrać dodatkowo inny pakiet. https://prezentmarzen.com/strzelanie-z-broni/

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Strzelanie na strzelnicy w okolicy Rzeszowa to zapoznanie się ze specyfikacją broni i postaw strzeleckich oraz oddanie 25 strzałów z broni o kalibrze 5,6 mm  pod okiem instruktora.

Komu podarować strzelanie na strzelnicy w Rzeszowie?

 • Osobie, która interesuje się militariami
 • Przyjacielowi, jako oryginalny prezent
 • Mężczyźnie, który chce nauczyć się strzelać

Atrakcja

Po wcześniejszej rezerwacji terminu, osoba obdarowana stawia się na miejscu realizacji w ważnym odcinkiem vouchera. Do nauki wykorzystana zostanie broń o kalibrze 5,6 mm, tj. Margolin, Colt 1911, Anschütz MSR RX22, Hk-416. Osoba obdarowana otrzyma łącznie 25 strzałów oraz 2 tarcze. Przez cały czas nad przebiegiem atrakcji czuwa instruktor, który także udziela cennych rad.

Przebieg

 • Zapoznanie się z regulaminem strzelnicy
 • Specyfikacje rodzajów broni i amunicji
 • Charakterystyka postaw strzeleckich
 • Prawidłowe trzymanie broni
 • Obsługę broni: ładowanie i rozładowanie magazynka, załadowanie i rozładowanie broni
 • Rozkładanie i składanie broni
 • Praktyczne strzelanie

Kaliber 5,6mm

Margolin – skonstruowany w latach 40 XX wieku w ZSRR. Przeznaczony szczególnie do szkoleń i amatorskich sportów strzeleckich. Do zalet zaliczamy celność, trwałość, dużą tolerancje błędów. Colt 1911 – pistolet amerykańskiej produkcji z 1900 roku. W produkcji seryjnej od  1911 kiedy został wyposażeniem armii amerykańskiej, w późniejszych latach stał się popularny nie tylko w USA. Wyprodukowane zostało ponad 2,5 mln egzemplarzy. Anschütz MSR RX22 – broń produkcji niemieckiej. Produkowana od drugiego dziesięciolecia XXI w, aż do dziś. Broń wyposażona jest w mechaniczne przyrządy celownicze oraz szyny, które pozwalają montować wszelkie celowniki strzeleckie. Hk-416 – karabinek automatyczny, produkowany od 2005 roku przez niemiecką firmę. Powstał na potrzeby amerykańskich sił zbrojnych. Wykorzystuje energię gazów prochowych, które odprowadzane są przez boczny otwór w lufie.

Strzelnica Rzeszów to dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent
 • Stwarzasz możliwość zapoznania się z bronią
 • Idealny pomysł na prezent dla osoby interesującej się militariami
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla: