Scroll to top

Kim jesteśmy i co robimy?


Poznajmy się bliżej.

Kim jesteśmy i co robimy

Poznajmy się bliżej

Emocje są najlepszym nośnikiem pamięci, podczas przeżywania nowych sytuacji i okoliczności nasz mózg mobilizuje się zapamiętując o wiele więcej szczegółów. Ten mechanizm jest kanwą budowy naszych rozwiązań.
Grzegorz Rożalski

- Grzegorz Rożalski

CEO/Founder

Doskonale pamiętamy dzień, aurę i egzaminatora z którym zdawaliśmy egzamin na prawo jazdy, jednocześnie dziś nie pamiętając, kiedy ostatnio tankowaliśmy auto. Matura, pierwszy pocałunek czy narodziny dziecka, to momenty w naszym życiu, którym towarzyszyły niesamowite emocje. Każda z tych sytuacji miała zupełnie inny charakter. Z perspektywy czasu nie każda z nich była tak przełomowa jak nam się wówczas wydawało, ale mimo to nie potrafimy o nich zapomnieć, właśnie dzięki towarzyszącym im emocjom. Nasze produkty to narzędzia, które oddajemy w Twoje ręce byś mógł korzystać z tego niesamowitego mechanizmu. Osadzenie w nowych emocjonujących okolicznościach Twoich współpracowników czy kontrahentów przy zastosowaniu odpowiedniej komunikacji zdecydowanie podnosi efektywność działań motywacyjnych oraz lojalnościowych. Od blisko 11 lat dostarczamy Polakom emocji, budujemy silną ogólnopolską markę i rozwijamy się w zaskakującym tempie, tylko i wyłącznie dzięki naszemu produktowi, który po prostu działa.

01.

Odkrywamy nowe możliwości

Śledzimy trendy i nowości, zawsze czymś zaskoczymy naszych Klientów. Dla Was wyszukujemy najlepsze sposoby nagradzania, motywowania, obdarowywania pracowników, klientów i partnerów biznesowych.

02.

Odpowiadamy na współczesne potrzeby konsumentów

Nasze nowoczesne rozwiązania dedykowane są dla osób poszukujących emocji i przeżyć. Chcą doświadczać a nie posiadać. Chcą rozwijać się i czerpać z życia.

03.

Pokazujemy, że można inaczej, można lepiej

Zaangażowanie, lojalność oraz relacje biznesowe budowane w oparciu o autentyczne przeżycia pozwolą Wam na stałe zagościć w świadomości i sercach kontrahentów oraz współpracowników.

04.

Dostosowujemy się do temperamentu obdarowanych

Mamy ofertę, dopasowaną do charakteru osoby obdarowanej, jej zainteresowań i potrzeb. Taka personalizacja i indywidualizm wzmacniają relacje silniej niż standardowe mechanizmy.

Dlaczego z nami

Doświadczenie

Doświadczenie

Na przestrzeni ostatnich blisko 11 lat spełniliśmy marzenia ponad 200 000 Polaków.
Budując tą branżę od samego początku, wielokrotnie mieliśmy okazję współpracować z przedstawicielami największych przedsiębiorstw działających w naszym kraju.

Obsługa klienta

Obsługa klienta

Dzięki bezkompromisowej polityce proklienckiej, aż 98% naszych kontrahentów pozytywnie ocenia zakupy dokonane w naszym sklepie internetowym (wg. bezpłatnego rankingu Zaufanych Opinii Ceneo).

Dostępność atrakcji

Dostępność atrakcji

Współpracujemy z 1200 dostawcami usług w 1214 lokalizacjach na terenie Polski. Dzięki budowanym przez lata relacjom zrzeszyliśmy potężną ilość pasjonatów i profesjonalistów tworzących najbardziej komplementarną ofertę w kraju.

Unikatowe atrakcje

Unikatowe atrakcje

Dzięki najbardziej rozbudowanej ofercie w Polsce, stworzyliśmy produkty “Open” upoważniające konsumentów do realizacji marzeń w dowolnej dostępnej w naszej ofercie lokalizacji w kraju i za granicą.

Zaufali nam