Scroll to top

Dlaczego z nami


Nie możesz zatrzymać fal, ale możesz nauczyć się surfować.

Doświadczenie

Doświadczenie

Na przestrzeni ostatnich 15 lat spełniliśmy marzenia ponad 800 000 Polaków. Budując tą branżę od samego początku, wielokrotnie mieliśmy okazję współpracować z przedstawicielami największych przedsiębiorstw działających w naszym kraju.

Obsługa klienta

Obsługa klienta

Dzięki bezkompromisowej polityce proklienckiej, aż 98% naszych kontrahentów pozytywnie ocenia zakupy dokonane w naszym sklepie internetowym (wg. bezpłatnego rankingu Zaufanych Opinii Ceneo).

Dostępność atrakcji

Dostępność atrakcji

Współpracujemy z 1900 dostawcami usług w 1214 lokalizacjach na terenie Polski. Dzięki budowanym przez lata relacjom zrzeszyliśmy potężną ilość pasjonatów i profesjonalistów tworzących najbardziej komplementarną ofertę w kraju.

Unikatowe atrakcje

Unikatowe atrakcje

Dzięki najbardziej rozbudowanej ofercie w Polsce, stworzyliśmy produkty “Open” upoważniające konsumentów do realizacji marzeń w dowolnej dostępnej w naszej ofercie lokalizacji w kraju i za granicą.

Jesteśmy częścią dużej polskiej grupy Emotivo stworzonej z pasji do przeżywania coraz to nowych emocji i doświadczeń. Nagrodzonej wielokrotnie e-Gazelą Biznesu, nagrodą przyznawaną najszybciej rozwijającym się polskim firmom internetowym. W skład grupy wchodzą następujące marki:

  • Prezentmarzeń
  • Go-Racing
  • Niemul