Scroll to top

Działy sprzedaży


Zwiększ motywację i satysfakcję pracowników, wzmocnij ich zaangażowanie w pracy.

Działy HR

Podążaj za trendami i oczekiwaniami pracowników. Odkryj nowoczesne narzędzia do nagradzania i motywacji pracowników, wpływaj na lojalność i efektywność pracowników, korzystaj z finansowania ZFŚS.

Buduj mocną markę pracodawcy, zyskaj status well-beingowej firmy - karta podarunkowa Prezentmarzeń ma realny wpływ na dobre samopoczucie. Zadowoleni pracownicy są najlepszymi ambasadorami Twojej firmy. Zadbaj o dobre relacje, budowanie więzi zespołowych, nagradzaj i pamiętaj o nich przy każdej okazji.

Optymalizuj koszty Pracodawcy i Pracownika. Dzięki możliwości finansowania ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, karta podarunkowa zapewnia efektywne wykorzystanie ZFŚS, zapewniając zwolnienie z podatku dochodowego od osób fizycznych do kwoty 2000 zł rocznie, karta traktowana jest jako świadczenie pieniężne.

Motywacja i nagradzanie pracowników

Motywacja i nagradzanie

pracowników

Prezenty

Prezenty dla pracowników

na każdą okazję

Integracja

Efektywne wykorzystanie

ZFŚS

Co zyskuję ja?

  • zmotywowany zespół pracowników

  • mniejsza rotacja i lojalność pracowników

  • efektywne wykorzystanie ZFŚS

  • optymalizację kosztów pracowniczych

  • natychmiastową dostępność

Co zyskują pracownicy?

  • niezapomniane przeżycia

  • rozwój osobisty

  • odskocznia od codziennej rutyny

  • work life balance

  • odkrywanie i rozwijanie nowych pasji

Rozwiązania i personalizacja

Dlaczego z nami

Doświadczenie

Doświadczenie

Na przestrzeni ostatnich 15 lat spełniliśmy marzenia ponad 800 000 Polaków. Budując tą branżę od samego początku, wielokrotnie mieliśmy okazję współpracować z przedstawicielami największych przedsiębiorstw działających w naszym kraju.

Obsługa klienta

Obsługa klienta

Dzięki bezkompromisowej polityce proklienckiej, aż 98% naszych kontrahentów pozytywnie ocenia zakupy dokonane w naszym sklepie internetowym (wg. bezpłatnego rankingu Zaufanych Opinii Ceneo).

Dostępność atrakcji

Dostępność atrakcji

Współpracujemy z 1900 dostawcami usług w 1214 lokalizacjach na terenie Polski. Dzięki budowanym przez lata relacjom zrzeszyliśmy potężną ilość pasjonatów i profesjonalistów tworzących najbardziej komplementarną ofertę w kraju.

Unikatowe atrakcje

Unikatowe atrakcje

Dzięki najbardziej rozbudowanej ofercie w Polsce, stworzyliśmy produkty “Open” upoważniające konsumentów do realizacji marzeń w dowolnej dostępnej w naszej ofercie lokalizacji w kraju i za granicą.

Zaufali nam