Scroll to top

Eventy i wydarzenia firmowe


Współpracujemy z najlepszymi w branży, zrzeszamy ponad 870 profesjonalistów.

Eventy i wydarzenia firmowe

ONBOARDING

Tworzenie imprez dla niewielkich zespołów projektowych jeszcze nigdy nie był tak proste. Eventy onboardowe jako sposób na integrowanie niewielkich kilkuosobowych zespołów to najłatwiejszy sposób na budowanie więzi oraz szybkie wyłonienie naturalnych ról w nowo powstałej grupie. To narzędzie znajduje zastosowanie zarówno w zespołach projektowych (powoływanych do realizacji konkretnego projektu), jak i zespołach rozproszonych (sporadycznie pracujących razem jednak borykających się z podobnymi wyzwaniami). Efektywność działań teambuildingowych jest szczególnie istotna w przypadku tak dynamicznie zmieniających się struktur. Zarówno organizację, jak i wycenę takiej imprezy sprowadziliśmy do dwóch kroków: rozmowy telefonicznej i podpisania umowy.

TWÓJ EVENT NASZE ROZWIĄZANIA

Niezależnie od tego czy reprezentujesz małe przedsiębiorstwo, korporację czy jednostkę samorządową, podziel się z nami swoim pomysłem na event, my pomożemy Ci zrobić z niego niezapomniane wydarzenie. Niezapomniane, czyli pełne pozytywnych emocji, bo to na nich opiera się nasz biznes. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu oraz budowanym przez nas relacjom. Dzięki wieloletniej obecności na rynku posiadamy ogromną sieć partnerów w branży eventowej.

Imprezy

Imprezy

dla zespołów projektowych

Atrakcje

Atrakcje

na eventach korporacyjnych

Wydarzenia

Wydarzenia

organizowane przez jednostki samorządowe

Rozwiązania i personalizacja

Dlaczego z nami

Doświadczenie

Doświadczenie

Na przestrzeni ostatnich blisko 14 lat spełniliśmy marzenia ponad 200 000 Polaków.
Budując tą branżę od samego początku, wielokrotnie mieliśmy okazję współpracować z przedstawicielami największych przedsiębiorstw działających w naszym kraju.

Obsługa klienta

Obsługa klienta

Dzięki bezkompromisowej polityce proklienckiej, aż 98% naszych kontrahentów pozytywnie ocenia zakupy dokonane w naszym sklepie internetowym (wg. bezpłatnego rankingu Zaufanych Opinii Ceneo).

Dostępność atrakcji

Dostępność atrakcji

Współpracujemy z 1200 dostawcami usług w 1214 lokalizacjach na terenie Polski. Dzięki budowanym przez lata relacjom zrzeszyliśmy potężną ilość pasjonatów i profesjonalistów tworzących najbardziej komplementarną ofertę w kraju.

Unikatowe atrakcje

Unikatowe atrakcje

Dzięki najbardziej rozbudowanej ofercie w Polsce, stworzyliśmy produkty “Open” upoważniające konsumentów do realizacji marzeń w dowolnej dostępnej w naszej ofercie lokalizacji w kraju i za granicą.

Zaufali nam