Prezentmarzeń Gdańsk – otwarcie nowego sklepu

sklep prezentmarzeń w forum gdańsk

Właśnie ruszył nowy punkt sprzedaży stacjonarnej Prezentmarzeń. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu w galerii Forum Gdańsk!

Prezentmarzeń Gdańsk

W sobotę, 26 maja 2018 r., świętowaliśmy otwarcie nowego punktu sprzedaży stacjonarnej. Tym razem Prezentmarzeń zawitał do Gdańska. Nasz nowy sklep znajdziecie w galerii Forum Gdańsk na poziomie 1, w pobliżu takich sklepów jak Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Ecco czy Poupée Marilyn.

Wśród atrakcji czekających na mieszkańców Gdańska i okolic znajdują się m.in. skok ze spadochronem realizowany z lotniska w Pruszczu Gdańskim, lot balonem, lot paralotnią z lotniska w Borsku, jazda OFF ROAD 4×4, przejażdżki sportowymi samochodami takimi jak Ferrari czy Lamborghini na torze Pszczółki, a także szeroki wybór zabiegów kosmetycznych i relaksujących masaży.

Serdecznie zapraszamy!

galeria forum gdańsk

sklep stacjonarny prezentmarzeń gdańsk

sklep prezentmarzeń w Gdańsku

Ania
Z wykształcenia filozof, co wiecznie dzieli włos na czworo, z zamiłowania blogerka z pasją do pisania. Prywatnie miłośniczka kosmetyków i świec zapachowych.

2 thoughts on “Prezentmarzeń Gdańsk – otwarcie nowego sklepu

  1. Bardzo jestem zadowolona z Pani która wszystko bardzo miło i profesjonalnie wytłumaczyła jak byłam tydzień temu pytać jaki najlepiej prezent dobrać dla mojej przyjaciółki. PANI Magda jest super, I do tego ma tak przyjazny uśmiech, serdeczność i jest bardzo rzeczowa i cierpliwie mi tłumaczyła różne opcjie i proponowała różne możliwości promocji z których warto skorzystać. Za miesiąc przyjdę i wykupuje jeden pakiet lub dwa 😄✌️ już oszczędzamy pieniądze na to. Pozdrawiam
    Karolina

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.