Podsumowanie miesiąca – sierpień 2019

podsumowanie miesiąca sierpień 2019

Sierpień był dla nas czasem wytężonej pracy. Otworzyliśmy nowy punkt sprzedaży stacjonarnej, wprowadziliśmy do oferty prawie 200 nowych produktów. Zapraszamy na krótkie podsumowanie minionego miesiąca.

Nowy punkt stacjonarny

W sierpniu otworzyliśmy nowy punkt sprzedaży stacjonarnej. Tym razem do naszej prezentowej mapy Polski dołączyło stoisko w centrum handlowym Gemini Park w Tarnowie. Znajdziecie nas na poziomie 1 tuż przy Tesco i w pobliżu takich sklepów jak Medi Optyka, 5asec czy Rebel Electro.

punkt sprzedaży prezentmarzeń

Nowe produkty w ofercie

W sierpniu nasza oferta prezentowa powiększyła się o ponad 200 nowych produktów! Poniżej zamieszczamy pełną listę nowości z podziałem na lokalizacje.

Warszawa

Wrocław

Kraków

Poznań

Łódź

Trójmiasto

Szczecin

Lublin

Białystok

Bydgoszcz

Ciechanów

Częstochowa

Duszniki-Zdrój

Iława

Kalisz

Konin

Koszalin

Ksawerów

Laski

Legionowo

Lublin

Niepołomice

Olsztyn

Opole

Podkowa Leśna

Puławy

Pruszków

Radom

Rybnik

Sosnowiec

Toruń

Wałbrzych

Zamość

Zielona Góra

Żywiec

Wiele lokalizacji

Prezentmarzeń w mediach

Wzmianki o Prezentmarzeń pojawiały się w sierpniu w mediach aż 41 razy. W sumie doczekaliśmy się 4 wejść radiowych i telewizyjnych6 publikacji drukowanych oraz 31 publikacji online. Szczegółową rozpiskę, gdzie można było o nas poczytać w sierpniu, zamieszczamy w infografice dostępnej do pobrania poniżej.

We wrześniu nie zamierzamy zwalniać tempa, tak że bądźcie z nami. Zachęcamy też do bieżącego śledzenia nowości na naszej stronie internetowej Prezentmarzen.com oraz profilach na Facebooku i Instagramie.

Ania
Z wykształcenia filozof, co wiecznie dzieli włos na czworo, z zamiłowania blogerka z pasją do pisania. Prywatnie miłośniczka kosmetyków i świec zapachowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.